Прості вправи для ідеальної фігури на кожен день

Катерина

Updated on:

Хочете зміцнити стегна і підтягнути живіт? Ця легка розминка не займе більше 10 хвилин в день, а результат проявиться вже через декілька тижнів.

vpraviprostidlyaidealnogotila

Ефективна гімнастика повинна приносити радість і впевненість, а не залишати нас виснаженими. Прості і приємні навантаження на ключові групи м’язів допоможуть привести в тонус весь організм.

Для виконання вправ вам знадобиться стілець в якості опори, а також дві 1,5-кілограмові гантелі або 1,5-літрові пляшки, наповнені водою.

Виконуйте кожну вправу для красивої фігури по 15 раз правою і лівою ногою. Для максимального ефекту намагайтеся виконувати вправи кожен день по 10 хвилин або по 20 хвилин через день.

Вправи для красивої фігури виконуються повільно і плавно, без ривків. Намагайтеся не перенапружувати м’язи. Робіть короткі перепочинки. Дихайте рівномірно і глибоко.

Вправи для красивої фігури

1. Для зміцнення стегон і сідниць. Поставте ноги на ширині плечей і тримайте гантелі в обох руках. Зробіть глибокий випад однією ногою вперед, при цьому тримайте спину прямою, а руки повинні бути спрямовані вертикально вниз. Стегно ноги, на яку ви робите випад, має бути паралельно підлозі.

2. Для зміцнення стегон. Встаньте на відстані приблизно одного кроку від стільця. Нахиліться і візьміться обома руками за спинку. Тримайте руки і спину прямо. Підніміть праву ногу убік так високо, як тільки зможете. Опустіть і, не торкаючись до підлоги, повторіть вправу.

Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням

3. Для зміцнення спини. Встаньте на відстані метра від стільця і тримайте гантель в правій руці. Зробіть випад вперед лівою ногою, зігніть її в коліні і візьміться лівою рукою за спинку стільця. Одночасно зігніть праву руку в лікті.

4. Для зміцнення біцепса. Встаньте прямо, ноги на ширині плечей. Опустіть руки з гантелями вертикально вниз. Потім повільно підтягніть гантелі до плечей. Поверніться у вихідне положення і повторіть.

5. Для зміцнення ніг. Поставте руки на талію. Тримайте спину прямо і повільно присідайте на лівій нозі. М’язи живота повинні бути напружені. Поміняйте ноги і повторіть.

6. Для зміцнення живота. Ляжте на спину, схрестивши руки за головою і випрямивши ноги. Потім підтягуйте лівий лікоть до правого коліна. Поверніться у вихідне положення і повторіть з іншого боку.

Виконуйте вправи для ідеальної фігури повільно і в той же час ритмічно.