Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Найпростіші вправи для схуднення всього тіла


prysidannya.jpg (113.31 Kb)

Цей комплекс вправ для схуднення розрахований на ранковий час. Як тільки-но ви прокинулися, можете відразу приступати до виконання вправ. Якщо ви відчуваєте голод, то можна з'їсти фрукти або йогурт, також підійде легка нежирна їжа. Після трапези варто почекати півгодини і тільки тоді приступати безпосередньо до тренування.

Отже, перед кожним виконанням навіть найпростіших вправ обов'язково потрібно розігріти тіло, зробити невелику розминку. Це можуть бути абсолютно будь-які відомі вам вправи: потягування, піднімання ніг, легкий біг та інше.

.
. . . bih-1.jpg (147.09 Kb)
  • Перша проста вправа направлена на зміцнення м'язів грудей. Ваші груди будуть виглядати підтягнуто та привабливо. Для цього вам потрібно притиснути долоню до долоні, так щоб ви як ніби долали опору. Потрібно проробляти вправу 5-10 разів.
  • Присідання. Воно допоможе вам зменшити обсяг талії, прибрати целюліт, а також підтягнути і зміцнити м'язи сідниць. Ноги поставте на ширину плечей, починайте присідати до тих пір, поки ноги не опиняться паралельно підлозі. При цьому весь час тримайте спину рівно, руки на поясі. Ці прості вправи для схуднення потрібно виконувати по 30 разів за один підхід. У день ви повинні виконати 2-3 підходи.
  • Дивіться також як робити розминку перед пробіжкою

  • Вправа під назвою «велосипед» вважається однією з кращих вправ для придбання тонкої талії і плоского живота. Для виконання вам потрібно лягти на спину, ноги зігніть в колінах, а руки покладіть за голову. На вдиху потягніть правий лікоть до лівого коліна, при цьому працюєте всім корпусом. Потім поверніться у вихідне положення і повторіть вправи для іншої ноги. Ця проста вправа для живота під час виконання задіює всі його м'язи, що відмінно впливає на прес.
. . . . .

Цей комплекс ви можете самостійно поповнювати новими вправами. Згодом вам необхідно навіть найпростіші вправи трохи ускладнювати, щоб досягти більш ефективного результату. До того ж ваше тіло вже звикне до постійного навантаження.

Читайте також:

Найпростіші вправи для жінок.

Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Фітнес

Схожі публікації