Найпростіші вправи для жінок

DaydreamerGreen

Updated on:

Якщо ви хочете, щоб м’язи вашого тіла були міцними, крім звичної ранкової зарядки, вам потрібно виконувати ще й нескладні фізичні вправи. Адже навіть найпростіші вправи принесуть вам бажаний результат вже через пару тижнів занять.

fitness_ginka_1

. . . . . .

Кожну вправу потрібно виконувати не менше 10 разів. При цьому зовсім не обов’язково робити їх багато, ви можете вибрати всього пару цікавих для вас і скласти якийсь комплекс.

  • Проста вправа для талії. Вона допоможе сформувати тонку привабливу талію у жінки. Для цього вам потрібно сісти на стілець зі спинкою, потім починайте повертати корпус вправо, потім вліво. При повороті намагайтеся затриматися в цій позиції на 15-20 сек., при цьому тримаючись за спинку стільця. Після перепочинку повторюйте цю вправу ще раз.
  • Також читайте: Як правильно виконувати планку:

  • Проста вправа для живота зацікавить багатьох, оскільки мова йде про одну з найбільш проблемних зон жіночого тіла. Потрібно вдихнути, при цьому напружте м’язи живота і завмріть в такому положенні секунд на 10, потім видихніть і віддихаєтеся.
  • Цю просту вправу для живота і ніг нескладно виконати: поставте ноги на ширину плечей, плечі повинні бути розгорнуті, стопи знаходяться паралельно один до одного, потім обіпріться руками об край ліжка або іншої поверхні і зробіть 3 пружинистих присідань. При цьому напружте м’язи живота, сідницями підлоги торкатись не можна. Спина обов’язково повинна бути рівною. Це проста вправа для схуднення ніг, а також зміцнення м’язів сідниць.

Згодом вправи потрібно трохи ускладнювати і, звичайно ж, підкріплювати здоровим збалансованим харчуванням.