Шейпінг для схуднення (Відео)

Катерина

Updated on:

Шейпінг – це вид фізичних навантажень, який нагадує інтенсивну гімнастику під ритмічне музичний супровід. Програма сприяє не тільки зниженню ваги, але і допомагає зменшити проблемні ділянки в діаметрі. Заняття шейпінгом визнані ефективним омолоджуючий і оздоровлюючий засобом.

sheiping

Відгуки тих, хто практикує домашній шейпінг, свідчать про те, що можна самостійно коригувати тренування в залежності від того, на яку проблемну зону ви хочете впливати.

Правила успішного тренінгу

Практикуючи шейпінг в домашніх умовах, необхідно попередньо вивчити основні принципи занять:

– дихати під час виконання вправ треба через ніс;

– живіт повинен бути втягнутий, а спина пряма;

– тренуйтеся завжди в гарному настрої;

– контролюйте свій раціон;

– багато пийте.

Займатися танцювальної гімнастикою заборонено людям, які мають захворювання серцево-судинної і травної систем, переломи і розтягування, психічні розлади, злоякісні новоутворення. Тренування вдома пройдуть успішно і принесуть тільки користь, якщо заздалегідь до них підготуватися. Вам знадобиться гімнастичний килимок, гантелі, зручний спортивний одяг.

Завжди тренуйтеся під музику. Недосвідченим спортсменам необхідно попередньо підібрати відео уроки для початківців. З їх допомогою можна буде освоїти основи і уникнути поширених помилок.

sheiping2

Шейпінг – це спосіб життя і мислення. Домогтися результатів за допомогою цієї програми можна, якщо тренуватися регулярно і з правильним настроєм. Сподіваємося, ми надихнули вас на заняття шейпінгом.

Танцювальний тренінг вкрай ефективний, якщо дотримуватися всіх правил і рекомендації. За 2-3 місяці систематичних занять можна схуднути на 5-7 кг.