Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Шейпінг для схуднення (Відео)


Шейпінг - це вид фізичних навантажень, який нагадує інтенсивну гімнастику під ритмічне музичний супровід. Програма сприяє не тільки зниженню ваги, але і допомагає зменшити проблемні ділянки в діаметрі. Заняття шейпінгом визнані ефективним омолоджуючий і оздоровлюючий засобом.

sheiping.jpg (178.76 Kb)

Відгуки тих, хто практикує домашній шейпінг, свідчать про те, що можна самостійно коригувати тренування в залежності від того, на яку проблемну зону ви хочете впливати.

. . .
.

Правила успішного тренінгу

Практикуючи шейпінг в домашніх умовах, необхідно попередньо вивчити основні принципи занять:

- дихати під час виконання вправ треба через ніс;

- живіт повинен бути втягнутий, а спина пряма;

- тренуйтеся завжди в гарному настрої;

- контролюйте свій раціон;

- багато пийте.

Займатися танцювальної гімнастикою заборонено людям, які мають захворювання серцево-судинної і травної систем, переломи і розтягування, психічні розлади, злоякісні новоутворення. Тренування вдома пройдуть успішно і принесуть тільки користь, якщо заздалегідь до них підготуватися. Вам знадобиться гімнастичний килимок, гантелі, зручний спортивний одяг.

Завжди тренуйтеся під музику. Недосвідченим спортсменам необхідно попередньо підібрати відео уроки для початківців. З їх допомогою можна буде освоїти основи і уникнути поширених помилок.

sheiping2.jpg (75.87 Kb)

Шейпінг - це спосіб життя і мислення. Домогтися результатів за допомогою цієї програми можна, якщо тренуватися регулярно і з правильним настроєм. Сподіваємося, ми надихнули вас на заняття шейпінгом.

Танцювальний тренінг вкрай ефективний, якщо дотримуватися всіх правил і рекомендації. За 2-3 місяці систематичних занять можна схуднути на 5-7 кг.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 Підтримайте Prostoinfo.com! Become a Patron!Фітнес

Схожі публікації