Східний фітнес – ефективний спосіб схуднення

Катерина

Updated on:

Підтягнуту фігуру хоче бачити кожна леді, дивлячись на себе в дзеркало! Для роботи над собою потрібно докласти чималих зусиль. Але є спосіб приємного і оздоровлюючого схуднення! Секрет в помірних навантаженнях і правильному харчуванні.

shidnii_fitnes

Як часто, ти хотіла скинути зайву вагу за короткий час? Напевно, для цього ти мало їла і давала організму великі фізичні навантаження. Дійсно таким способом можна скинути істотну масу за зовсім короткий проміжок часу. А як же здоров’я? Ти про нього подумала? Надмірні спортивні навантаження поряд з порушеним раціоном харчування викликають збій метаболізму. В результаті страждають органи травлення, перевантажується нервова система і, як наслідок, виникають різноманітні захворювання.

Ефективне і здорове схуднення будується на 3 головних принципах:

– Регулярний фітнес

– Здорове і збалансоване харчування

– Питний режим

Здорове харчування означає, що тобі потрібно відмовитися від шкідливих продуктів і розширити раціон за рахунок корисної їжі. Дотримуючись таких правил, ти зумієш збудувати правильний раціон:

– Відмовся від солодкої газованої води.

– Виключи випічку, солодке і соки.

– Скороти обсяг споживаного білого рису і картоплі.

– Вживай виключно корисні жири.

– Максимально наповни раціон овочами, фруктами, зерновими і кисломолочними продуктами.

Коригування раціону – це тільки півсправи! Також зверни увагу і на режим харчування. Щоб прискорити обмінні процеси організму, вживай їжу 4-6 разів на добу маленькими порціями з перервою не менше 4-х годин. Дотримання цих правил допоможе схуднути і налагодити роботу всіх органів. А в поєднанні з фізичними вправами твої м’язи будуть підтягнутими і красивими!

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

Японська гімнастика

Японська гімнастика складається з простих вправ, на виконання яких достатньо 10 хвилин в день. Якщо правильно харчуватися і виконувати таку гімнастику, можна зменшити масу тіла, поліпшити кровообіг і роботу кишечника. Починається вона з ходьби на місці з високо піднятими колінами. При цьому також можна по черзі піднімати руки до горизонтального положення. Далі зроби по 30 разів прості вправи: кругові обертання руками і ногами, нахили в різні боки, випади, присідання, відведення ніг і скручування на прес. Продовжуй гімнастику 10 хвилин з перервою після кожного кола на 30 секунд.

Тренування з китайської методикою

Китайцям відомий секрет ефективного схуднення, який полягає в простих вправах і правильне дихання без перевантаження організму.

Гімнастика Цигун

Гімнастика Цигун – це оздоровчий комплекс вправ, який сприяє ефективному зниженню кілограмів, усуває болі в попереку і нормалізує роботу внутрішніх органів. Сенс методики в тому, що всі групи м’язів послідовно навантажуються від низу до верху, а потім у зворотному порядку.

Інтенсивність кожної вправи повинна бути однакова. Це важливо для досягнення енергетичного балансу по всьому тілу. В процесі занять дихай рівно і глибоко, це стимулює кровообіг і рівномірно розподіляє навантаження на серцево-судинну систему. Займайся гімнастикою щодня (але не менше 3 разів на тиждень). Важливо тренуватися в один і той же час і не пропускати заняття!