Вакуум для плоского живота

Катерина

Updated on:

Вакуум вважається однією з найефективніших вправ для підвищення тонусу внутрішніх поперечних м’язів живота і надання йому плоскої форми. Завдяки цій вправі всього за три тижні можна істотно зміцнити внутрішні м’язи живота, що призведе до зменшення об’єму талії і поліпшення як форми преса, так і фігури в цілому.

vakumzhivota

Ви повинні звикнути до того, що поперечні м’язи живота повинні бути постійно напружені, – буквально через кілька тижнів вони увійдуть в тонус, і вам більше не доведеться докладати зусиль, щоб це контролювати.

[media width=”560″ height=”350″]https://youtu.be/loaBqxLNgRM[/media]

1. Початкове положення – лежачи на спині, руки вздовж тіла, зігнуті в колінах ноги стоять на підлозі, м’язи розслаблені. Повільно видихніть, поступово звільняючи легені від повітря, не напружуючи при цьому ніяких м’язів тіла.

2. Звільнивши легені від повітря, почніть напружувати м’язи живота, намагаючись втягнути його якомога сильніше. Дихання при цьому зупинено. У нижній точці зафіксуйте положення живота на 10-15 секунд, потім зробіть маленький вдих, продовжуючи втягувати живіт.

3. Зробивши маленький вдих, не поспішайте розслабляти живіт – напружте м’язи живота і завмріть ще на 10-15 секунд, потім знову втягніть живіт, зберігаючи при цьому напругу м’язів преса. Якщо вам складно затримувати дихання, робіть маленькі вдихи.

4. Видихніть, розслабте живіт, зробіть кілька вільних вдихів-видихів, потім знову звільніть легені від повітря, і втягніть живіт якомога сильніше.

vakuumdopovnimi

У вас все вийде, якщо будете дотримуватися регулярних тренувань. Займаючись спортом все життя, ви будете почувати себе відмінно, і виглядати молодими і стрункими. А якщо позаймаєтеся місяць, а потім кинете і скажете «це не працює». Так точно ніякого результату не буде.