Як досягти успіху в тренуваннях

Катерина

Updated on:

Багато хто чув, що для прогресу необхідно постійно збільшувати навантаження, на основі цього відбувається багато помилок. Люди занадто швидко підвищують навантаження, перенапружуються до межі, але це приносить лише тимчасовий прогрес.

yak_dosyagti_uspihu_v_trenuvannyah

Важливо пам’ятати, що в прогресі присутні не тільки навантаження і харчування, але і відпочинок. Перед тим, як ви захочете значно збільшити свої навантаження, згадайте старий спортивний жарт про бігуна. Він прийшов до найкращого тренера, щоб запитати, як йому стати найкращим бігуном в світі, і отримав відповідь, що виходячи на пробіжки п’ять разів на тиждень, він вийде на світовий рівень через 10 років. Нетерплячий спортсмен уточнив, як швидко він стане зіркою світового спорту, якщо буде бігати в два рази більше, тренер відповів, що тоді йому буде потрібно 20 років.

Якісний відпочинок – це не просто день без тренування, він повинен складатися з кількох елементів, в першу чергу з восьмигодинного сну і повноцінного харчування з достатньою кількістю вуглеводів, білків і жирів.

Часто прогрес зупиняється через недостатнє відновлення, організм не встигає набратися сил до кожного наступного тренування.

У такій ситуації потрібно не підвищити навантаження, а знизити, це буде сприяти відновленню і приведе до успіху.

Тренуватися, як і відпочивати, теж потрібно правильно. Заняття повинно складатися не тільки з силової частини, також важлива робота над наявними проблемами. Прагнення збільшити свої показники без роздумів про те, чи витримає тіло нові навантаження, є великою помилкою. Будьте критичні до себе і завжди помічайте, що в вашому тілі заважає поліпшенню результатів.

Дивіться також: Як робити Планку

На заваді до розвитку можуть стати недостатня розтяжка, порушення постави, недостатньо сильні м’язи кора. Ці недоліки не дають працювати в правильній техніці і отримувати від вправ максимальну ефективність. Вправи, націлені на вирішення проблем, повинні виконуватися на самому початку заняття.

Крім вправ, спрямованих на вирішення проблем, тренування повинно включати в себе гарну розминку. Такі прості вправи, як стрибки на скакалці або стрибки з ударами над головою якісно розігріють тіло і підготують його до майбутніх навантажень.