Як накачати м’язи тіла

Катерина

Updated on:

Щоб ви могли пишатися своїм тілом, потрібно забезпечити м’язам необхідну фізичну активність. Зробити м’язи ніг і м’язи рук підтягнутими, преса, грудей і спини сильними, а сідниці пружними, допоможе якісний комплекс вправ в поєднанні з правильним харчуванням.

kachaemo_myazi

Тренуючись, слід дотримуватися нескладних правил, які підвищать ефективність занять:

– Змінити харчові звички. Багато хто задається питанням, чи можна без правильного харчування прокачати тіло? Відповідь буде негативна. Якщо «заправляти» організм неправильними речовинами, результату від тренування не буде. Основу раціону має становити білок. Вуглеводи дозволені тільки складні, жири треба звести до мінімуму. Важливою складовою меню є клітковина. Харчуватися треба збалансовано, організму потрібні вітаміни, мінерали, кислоти та інші корисні речовини.

– Більше пийте. Вода необхідна кожній клітинці тіла. Вона очищає, заряджає енергією, виводить токсини, прискорює метаболізм. Добова норма споживання рідини становить 2 літри.

– Займайтеся тричі на тиждень. Проводити час в тренажерному залі або тренуватися вдома треба регулярно. Не варто чекати, що ви швидко зміните своє тіло. У цій справі важлива систематичність. Також не забувайте, що м’язам для росту і відновлення потрібен час, тому режим «понеділок-середа-п’ятниця» є ідеальним.

– Перед тренуванням виконуйте розминку. Завжди важливо підготувати мускулатуру до майбутнього навантаження, це дозволить уникнути травм і пошкоджень.

– Збільшуйте навантаження поступово. Починайте тренінг з простих вправ без ваги. З кожним тренуванням додавайте по кілька разів до попередньої кількості повторів.

– Дотримуйтесь техніки. Зосередьтеся на виконанні вправи. Не поспішайте. Швидкість – не найголовніша, набагато важливіша якість. Сконцентруйтеся на роботі м’язів, правильно дихайте.

– Приділіть велику увагу сну. Лягайте до 23:00 і спіть як мінімум 7 годин на добу.

Рельєфне тіло – досяжна мета, необхідно тільки прикласти трішки зусиль і проявити завзятість. Важлива мотивація і сила волі. Дотримуйтеся суворої дисципліни, і результат не змусить вас чекати.