Як правильно качати шию

Катерина

Updated on:

Важливо розуміти, що тренувати цей м’яз повинні не тільки професійні борці, а й просто атлети, що стежать за своїми пропорціями і рельєфом тіла. Так, і взагалі, кожному чоловікові хочеться виглядати, як боксери, які мають потужну прокачану шию.

shiya1

М’язи шиї допомагають нам виконувати різні рухи – повороти, нахили, обертання. Вони підтримують хребет, стабілізують верх тіла.

Почати тренування для м’язів шиї треба з розминки. Для цього треба стати рівно, далі обхопити долонями потилицю і нахилити голову вперед. Важливо намагатися торкнутися підборіддям грудей. У цей момент в шийному відділі відчується опір. Завершальним етапом розминки стануть кругові обертання в різні боки.

Тепер настала черга силового тренування для шиї. Пропонуємо вам ефективні вправи. Уважно вивчіть їх і приступайте до занять:

Підйом голови, лежачи на животі. Необхідно лягти животом на лавку, зафіксувати ноги. Далі беремо диск для гантелі, заводимо його на голову і утримуємо двома руками на рівні потилиці. Наступний крок – опускаємо голову вниз, потім піднімаємо вгору, при цьому, працює тільки шия, корпус залишається нерухомий.

pidiom_golovi

– Підйом голови, лежачи на спині. Аналогічна вправа, але спортсмен лягає на спину, диск для гантелі розміщується в області чола. Також необхідно опускати голову назад і повертати її в нормальне положення.

pidiomgolovi2

– Згинання та розгинання шиї з обтяженням. Вправа виконується за допомогою спеціального шолома з лямкою. Для виготовлення пристосування підійде звичайний ремінь. Потрібно його зафіксувати на голові, за допомогою гака до неї кріпиться ускладнення (диск гантелі). Ноги злегка зігнуті, руки впираються в стегна, корпус злегка нахилений. Необхідно нахиляти голову вниз і випрямляти її до того, як вона стане паралельна підлозі.

zginannnya_rozgin

Завжди пам’ятайте про дотримання правил безпеки. Не ризикуйте власним здоров’ям в гонитві за ідеальним рельєфом тіла.

Тепер ви знаєте, як правильно тренувати м’язи шиї. Сподіваємося, що наші рекомендації допоможуть вам в організації якісного домашнього тренування.