Як прискорити ріст м’язів

Катерина

Updated on:

Ріст м’язів – процес не складний. Але для запуску росту м’язів потрібно володіти деякими знаннями про фізіологію людини. Ми розкажемо вам, як змусити ваші м’язи швидко рости.

yak_priskoriti

Після кожного тренування ви повинні забезпечити м’язам причину для зростання, а для цього потрібно дотримуватися таких правил:

1. Не тренуйте більше 2 частин тіла в один день тренування. Опрацювання не більше двох частин тіла за тренування – дуже важливий принцип, який буде тримати вашу фізіологічну і психологічну активність на висоті. А досвідченим атлетам потрібно опрацьовувати тільки одну частину тіла на тренуванні. Запам’ятайте це дуже важливе правило.

2. Тренування не повинне тривати більше 60 хвилин. Це також дуже важливе правило. Ви робите грубу помилку, якщо тренуєтеся більше 60 хвилин. Вже через 60 хвилин концентрація, і інтенсивність починають різко знижуватися. Тренінг в межах 60 хвилин максимізує піки гормональних викидів, завдяки своїй високій інтенсивності. Так після 60 хвилин тестостерон в крові різко падає.

3. Не робіть більше 6 підходів на одну м’язову групу. Бережіть свою енергію. Це правило також дуже важливо.

4. Робіть від 7 до 9 повторень в робочому підході. Це правило також дуже важливе для успішної роботи. Робочий підхід це підхід до ваги, з яким ви можете зробити не менше 7 і не більше 9 робочих повторень. Дотримання цього правила втягне в роботу максимальну кількість м’язових волокон.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

5. Між робочими підходами відпочивайте 2 – 3 хвилини. Дуже важливо дати м’язам відновиться до наступного підходу. Однак не варто забувати, що кожна людина має індивідуальну швидкість відновлення. Деяким людям не вистачає і 5 хвилин для відновлення до наступного підходу.