Займаємося спортом на дивані

Катерина

Updated on:

Якщо ви не ходите спортзал через те, що не вистачає часу, і не займаєтеся будинку через те, що у вас немає спортивних тренажерів, то ця стаття для вас.

sportivniidivan

Найпоширенішими відмовками, щоб не займатися спортом, є відсутність абонемента в зал і можливості купити спортивні тренажери для особистого використання. Не потрібно купувати дорогі тренажери, займатися вдома можна прямо не відходячи від дивана.

Домашні тренування допоможуть привести фігуру в форму, займатися ними можна навіть під час перегляду серіалу по телевізору.

Присідання на одній нозі

Встаньте боком до дивану, відведіть пряму ногу в бік, поставте її стопою на диван. Зробіть присідання на одній нозі, злегка відводьте таз назад і нахиляйтеся корпусом вперед, щоб коліно не йшло вперед за рівень носка.

Робіть 3 підходи по 20 присідань для кожної ноги. Вправа опрацьовує внутрішню поверхню стегна і сідничні м’язи.

Сідничні місток на дивані

Виконується лежачи на дивані, розмістіть стопи зігнутих в коліні ніг на підлокітник. Випряміть одну ногу і підніміть її вгору, підніміть таз так високо, як зможете, збережіть положення на кілька секунд, поставте ногу назад на підлокітник. Під час виконання вправи напружуйте сідниці.

Виконуйте 3 підходи по 20-30 повторів для кожної ноги, місток ефективно впливає на сідничні м’язи.

Дивіться також: Як робити Планку

Віджимання навпаки

Встаньте до дивана спиною, обіпріться руками об його край, відсуньте ноги на таку відстань, щоб стегно було паралельно підлозі, а кут в коліні був прямим. Випрямити одну ногу, щоб вона стала паралельною підлозі, одночасно з цим зігніть лікті і опустіть корпус вниз, розігніть лікті і поверніть ногу у вихідне положення. Спина не повинна притискатися до дивану, лікті слід розташовувати якомога ближче до корпусу.

Робіть за тренування 3 підходи по 20 повторів для кожної ноги. Вправа змусить працювати біцепс.

Скручування на дивані

Розташуєтеся на дивані лежачи на спині, зігніть ноги в колінах, руки покладіть за голову. На видиху робіть скручування корпусу вперед, щоб підборіддя майже торкнулося грудей, на вдиху поверніться у вихідне положення.

Робіть 3 підходи по 30 скручувань, це призведе в порядок м’язи черевного преса.

На проведення такого домашнього тренування у вас піде не більше 20-30 хвилин, тому не потрібно запевняти себе в відсутності часу на спорт. Всього декілька вправ допоможуть зробити тіло більш підтягнутим і сильним.