Як швидко привести себе в порядок після залу

Катерина

Updated on:

Якщо ви встигаєте відвідати зал перед роботою або потренуватися на обідній перерві, то це дуже похвально, ви раціонально використовуєте кожну хвилину свого часу.

yak_shvidko_privesti_sebe

Швидше за все ви знаєте, що таке спізнюватися, коли часу не вистачає навіть на відвідування душу. Дотримуйтесь цих рекомендацій, і ви зможете піти на ділову зустріч вже через десять хвилин після тренування.

. . . . .

Завжди беріть з собою:

1) Вологі серветки – будь-які і від будь-якого виробника, головне, щоб вони вам подобалися і не займали багато місця в сумці;

2) Сухий шампунь – заощаджує час на миття голови, швидко упорядковує мокре і брудне волосся після тренування;

3) Антиперсперант і дезодорант – підійде будь-який дезодорант з нейтральним запахом, не обов’язково спортивний;

4) Змінну білизну – навіть якщо тренування не передбачає рясне потовиділення, повернутися на роботу в чистому одязі буде набагато приємніше. Після заняття спортом потрібно змінити весь одяг, в тому числі і білизну;

5) Пляшка з льодом – заморожена заздалегідь вода допоможе тим, у кого під час тренування сильно червоніє обличчя.

Дивіться також: Як робити Планку

Після тренування послідовно зробіть так:

1) Вмийтеся холодною водою, щоб остудити обличчя і висушіть волосся феном. Направте потік холодного повітря з фена на себе, це допоможе швидше охолонути. Якщо фени в вашому клубі не передбачені, то доведеться обмежитися сухим рушником;

2) Ще раз скористайтеся сухим шампунем, так само нанесіть його на корені, робіть це поступово;

3) Протріть обличчя вологими серветками для обличчя, приберіть з тіла піт теж за допомогою вологих серветок;

4) Переодягніть змінну білизну;

5) Скористайтеся дезодорантом, після цього можна одягатися.

. . . . . . .

Сукупність цих дій займе не більше десяти хвилин, якщо за цей час ваше обличчя не перестало бути червоним, то скористайтеся крижаної пляшкою.

По дорозі на роботу прикладіть холодну пляшку до шиї недалеко від сонної артерії, кров перестане доливати до лиця так сильно, і почервоніння зійде.

Коли ви повернетеся на роботу, ніхто вже не зможе здогадатися, що ви провели обід не в найближчому кафе, а в залі на тренуванні.