Затишне кардіо — новий фітнес-тренд у TikTok

Diana Litvinchuk

Updated on:

rjnbr_s_asnytc

Цей тренд передбачає створення спокійного і затишного середовища для тренувань і виконання кардіо-вправ, зазвичай не виходячи з дому. Воно не вимагає виснажливих тренувань і може бути ідеальним способом привести себе у форму, якщо ви не любите інтенсивні тренування.

Наприклад, ви можете запалити аромосвічку, приготувати чашку улюбленого чаю та одягнутися в улюблений одяг вільного крою, а потім протягом 40 хвилин ходити в повільному темпі на біговій доріжці під звуки романтичної комедії. Затишне кардіо може бути ефективним способом привести себе у форму, оскільки воно допомагає спалювати калорії й зміцнювати серцево-судинну систему.

Як розпочати своє тренування?

По-перше, вам варто облаштувати у себе вдома місце для фізичних вправ і визначте, які саме вправи ви будете виконувати. Вам може знадобитися деяке обладнання, наприклад:

 • килимок для йоги/ходьби
 • гумові стрічки
 • бігова доріжка/велотренажер
 • скакалка

Насправді існує дуже багато способів тренування затишного кардіо, наприклад, увімкнути музику і потанцювати або виконати просте тренування для всього тіла за допомогою відеоуроків або послухати корисний подкаст на YouTube.

Ви можете ознайомитися із найпопулярнішими видами тренування затишного кардіо:

 • Ходьба на біговій доріжці в повільному темпі під улюблену музику або під звуки природи.
 • Танці вдома під улюблені пісні.
 • Йога з використанням простих вправ.
 • Плавання в теплій воді.
 • Велопрогулянка по парку.
 • Скакалка в помірному темпі.
 • Присідання або віджимання в домашніх умовах.
 • Танцювальні рухи в помірному темпі.

Найголовніше у цій фізичній активності — це виділити для цього час. Власне концепція затишне кардіо полягає у тому, щоб ваш пошук часу для тренувань став трохи простішим. Планування тренувань також може допомогти, наприклад, коли ви відчуваєте себе найбільш енергійними або перебуваєте в гармонії з собою. Ми погоджуємось, що початок — це найскладніше, проте робіть все поступово, крок за кроком. Спробуйте вибудувати своє тренування так, щоб це була для вас корисна звичка. Якщо ви взагалі не тренуєтесь, почніть з 30 хвилин на тиждень і поступово нарощуйте темп. І не забувайте, що ваше кардіо не обов’язково має бути виконане все за один раз — ви можете розбити це на 10 хвилин протягом кількох днів.

Чому затишне кардіо таке популярне?

Тренд Cozy Cardio став популярним завдяки Хоуп Цукерброу, співзасновниці TikTok, яка стала популярною завдяки своєму ранковому кардіотренуванню, опублікованому на платформі. Її ранкова рутина охоплювала: запалення свічки, приготування кави з льодом і надягання пухнастих шкарпеток, після чого вона протягом 40 хвилин вела повільну ходу на біговій доріжці, а на задньому плані її кімнати програвалась її улюблена романтична комедія.

Після цього багато користувачів соціальних мереж почали ділитися власними варіаціями Cozy Cardio. Існує багато способів приєднатися до цього тренду, такі як носити улюблений вільний одяг, запалювати свічки або включати приємну lo-fi музику під час свого тренування. Просто спробуйте!