Скороченні правила гри у флорбол

Diana Litvinchuk

Updated on:

385464343_713717307465803_8974275276171615488_n

Флорбол — це командний вид спорту, який схожий на хокей, проте на хокей без льодового майданчика і без шайби. Грається на спеціальному майданчику зі штучним покриттям, за допомогою ключки й м’яча.У цій статті ви дізнаєтесь скорочені правила для гри у флорбол.

Кількість гравців у флорбол

На майданчику одночасно знаходяться по 5 гравців кожної команди, включаючи воротаря. Воротар — це єдиний гравець, який може торкатися м’яча руками.

Розмір поля для гри

Гра проводиться на майданчику розміром 40х20 метрів. Майданчик розділений на дві частини лінією середньої зони. У кожній половині поля є ворота розміром 1,7 метра в ширину і 1,6 метра у висоту.

Чим грають у флорбол

Гра проводиться пластиковим м’ячем, який має діаметр 72-74 міліметри і важить 23-25 грамів. М’яч можна контролювати тільки ключкою, яка є у всіх польових гравців.

Скорочені правила гри у флорбол:

380092514_683516617171036_1928846690505180790_n
  • Мета гри — забити більше м’ячів у ворота суперника, ніж він.
  • На майданчику одночасно знаходяться по 5 гравців кожної команди.
  • Гра проводиться на майданчику розміром 40х20 метрів.
  • М’яч можна контролювати тільки ключкою, яка є у всіх польових гравців.
  • Забіг зараховується, якщо м’яч повністю перетнув лінію воріт.
  • Гра складається з трьох періодів по 20 хвилин.
  • Перерва між періодами триває 10 хвилин.

Що гравець НЕ може робити під час гри у флорбол:

• вдарити по м’ячу ногою або головою.
  • затримати м’яч більш як 3 секунд.
  • штовхнути суперника.
  • кинути м’яч у ворота суперника з руки.
  • захищати ворота без ключки.

Додаткові нюанси

• Гра триває 60 хвилин, розділених на три періоди по 20 хвилин. Перерва між періодами триває 10 хвилин.
  • Гра судиться суддею і двома лінійними суддями.

Флорбол — це швидкий і динамічний вид спорту, який вимагає від гравців швидкості, спритності та точності. Гра є популярною в багатьох країнах світу, включаючи Україну.