Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Молодіжний вуличний спорт


Фітнес-зал - допомагає багатьом підтримувати себе у формі і вести здоровий спосіб життя. Однак не у всіх є бажання ходити в дорогі фітнес-зали та купувати щомісячні абонементи.

stritmolod.jpg (158.98 Kb)

У глибинах американських бідних районів зародилася культура здорового способу життя, яка зараз популярна навіть в українських селах. Street workout - вид спорту, яким можна займатися навіть на вулиці.

Ідея street workout неймовірно проста: виходь і займайся на всьому, що підходить - на турніках, бетонних парканах і залізних перилах.

І якщо в 90-х цей рух не був ні організація, ні ідеологія, то вже в 2000 році в США з'явилася перша workout-команда Bartenders, яка популяризує рух і зробила його публічним. Як організатори вуличних занять, так і місцева влада - всі прекрасно розуміли, що енергію молоді краще направити в русло спорту, а не криміналу.

І вже на початку 2000-х в американських містах починають активно будуватися вуличні спортмайданчики, де може займатися кожен бажаючий.

Особливості workout-майданчиків

Street workout - це по суті та ж силова гімнастика, тільки в непрофесійному середовищі і на звичайних турніках. Але навіть у таких майданчиків є власні особливості, які допомагають всім, хто займається, відчути себе частиною професійного спорту:

- каучукове покриття;

- закруглені кінці снарядів;

- турніки різного рівня;

- безпечні відстані між перекладинами.

stritmolod2.jpg (192.17 Kb) . . . . . . .

Популярність вуличного спорту привела до того, що довелося якось налагодити систему оцінки спортсменів на різних змаганнях. Street workout - це не тільки вуличні заняття, але і можливості для самореалізації.

Street-workout в останні роки став популярним і в Україні - і, що головне, не тільки у великих містах, але навіть в невеликих селах. Вулична гімнастика стає чудовою альтернативою поганому дозвіллю - більше ніякого алкоголю.Силові вправи

Схожі публікації