Street Workout – з чого почати та як тренуватися

Катерина

Updated on:

Якщо ви вирішили зайнятися воркаутом, то потрібно з чогось починати. Починати завжди дуже складно, і це в будь-якій справі, – не тільки в спорті. Але, як відомо, найважча робота, це робота над собою, і зокрема спорт, є саме такою роботою.

strikattt

Спочатку дуже складно бути самому собі мотивуючим прикладом, так як просто немає ніяких результатів, тому треба знайти людину або групу людей, які будуть вас мотивувати та рухати вперед. Хорошим прикладом для вас може стати Hannibal for King.

З чого ж почати

Ми радимо почати зі звичайних віджимань від підлоги, – без турніка, брусів та інших вправ. Також не забудьте забути про шкідливі звички.

Віджимання від підлоги не дуже складна вправа, але ефективна. Віджимайтеся від підлоги протягом одного місяця, після чого можна переходити на турнік і бруси. Тренування потрібно проводити в понеділок, середу і п’ятницю. Кількість підходів і повторень потрібно збільшувати поступово, – щоб не було надто складно.

Віджимання задіють грудні м’язи, трицепси і дельтовидні м’язи. За допомогою постановки долонь і варіації розведення ліктів можна акцентувати навантаження на ті чи інші м’язи.

Після місяця практики віджимань можна переходити до найголовнішого – турніка і брусів. Тепер протягом року необхідно практикувати віджимання на брусах (так само можна включати віджимання від підлоги) і підтягування на перекладині. Це не означає, що підтягуватися або віджиматися потрібно в якомусь одному стилі. Ви можете один тиждень підтягуватися вузьким хватом, другий тиждень широким, а на третьому тижні практикувати середній хват, – це навпаки дуже хороший варіант.

Ну і не варто забувати про повноцінне харчування і хороший відпочинок, без яких не буде прогресу.