Тяга гантелі в наклоні (Відео)

Катерина

Updated on:

tyagaga

Одна з найпростіших і ефективних вправ на м’язи спини є тяга гантелі. Виконання вправи не потребує ніяких спеціальних пристосувань, крім гантелі і лавки. Але є один нюанс: дуже мало хто виконує цю вправу без помилок, працюючи необхідними м’язами.

Техніка виконання тяги гантелі

Вихідна стійка: одна рука впирається в лавку, а іншою робимо тягу гантелі, ноги при цьому повинні розташуватися так: одна на лавці, а інша на підлозі.

Хват гантелі повинен бути нейтральним. Але якщо ви розгорнете кисть руки на 90 градусів проти годинникової стрілки, то підсилите навантаження на середню і верхню частину спини. Так досить незручно. Вагу гантелі визначте самі, але не варто спочатку брати великі ваги, якщо ви раніше не займалися. Не робіть основну помилку новачків – не починайте з великої ваги. Все буде поступово – з розвитком ваших м’язів ви зможете змінити початкову вагу, на більшу.

Новачки, при виконанні вправи часто роблять помилки, а саме закидання плеча. Тепер ви знаєте це, і зобов’язані намагатися не закидати плече. Одразу і відчуєте ефект від вправи, який буде максимальним.

Дана вправа задіє безліч м’язів, але максимальне навантаження йде на найширшу, задню дельтоподібну і велику круглу. Дана вправа вважається “універсальною”.