Завантаження. Будь ласка, зачекайте...
Активний відпочинок
Правила фрізбі (алтимат)

Фрізбі - командний вид спорту, в якому команди змагаються киданням диска. В Україні перші команди з алтимату заснували ще на початку 2000-их років. Зараз діють у Дніпрі, Черкасах, Запоріжжі, Луцьку, Івано-Франківську, Львові, Тернополі, Одесі, Харкові. Українські спортсмени організовують змагання, ...

читати далі...
Фітнес
Що таке стретчинг: користь, нюанси виконання та протипоказання

Стретчинг - це вид аеробіки, який представляє собою комплекс вправ на розтягування. Заняття підходять абсолютно кожному незалежно від віку і гнучкості.

читати далі...
Активний відпочинок
Правила петанку

Петанк - вид спорту, що походить з Франції. В 2010-их роках почав набувати популярності й в Україні: майданчики для гри є у Києві, Ужгороді, Полтаві, Львові.

читати далі...
Активний відпочинок
Правила гри у сквош

Сквош – доволі новий для України вид спорту. Втім, у великих містах вже є зали для гри у сквош, де навіть організовують турніри для місцевих любителів.

читати далі...
Новини спорту
Правила аматорського шахбоксу Chessboxing Amateur (CBA)

Шахбокс – це поєднання шахів і боксу, але являє собою щось більше за формулу «шахи плюс бокс»: це два види спорту, що створюють один новий вид спорту.

читати далі...
Новини спорту
Популярні вакансії, в рамках яких передбачена фізична активність

Усі фахівці діляться на дві категорії: ті, хто заробляють інтелектуальною працею, та ті, хто заробляють фізичною працею.

читати далі...
Активний відпочинок
Правила флорболу

Флорбол - командний вид спорту, що схожий до хокею на траві: ворота, м'яч, ключки. У нього грають на майданчику, що, переважно, у приміщеннях.

читати далі...
Новини спорту
Стало відомо, де проведуть наймасштабніший Чемпіонат світу з велоспорту

У 2023 році у Шотландії організують Чемпіонат світу, що стане найбільшим за кількістю велосипедних видів спорту.

читати далі...
Новини спорту
Організатори Вімблдону урівняють ціни на квитки жіночого і чоловічого фіналів

На найвідомішому міжнародному тенісному турнірі роблять ще один крок до визнання рівності у видовищності жіночих та чоловічих змагань.

читати далі...
Новини спорту
Розклад виступів українців на Олімпіаді-2022

Повний розклад змагань, у яких беруть участь українські спортсмени (12 видів спорту). У ньому також повний розклад тих дисциплін, у яких які вже підтверджена участь українців, або визначатимуть тренери безпосередньо перед початком змагань (біатлон, лижні перегони). Години у розкладі за київським ча...

читати далі...