5 причин не йти сьогодні в зал

Катерина

Updated on:

divchinazal1

Спорт підтримує гарну фізичну форму. Ви повинні не тільки регулярно тренуватися, але й правильно харчуватися. Але бувать такі моменти, коли займатися спортом не рекомендовано.

Тренування в залі в невідповідному стані – поширена проблема, яка може привести до м’язового виснаження і інших несприятливих наслідків. Пропонуємо вам ознайомитися з випадками, коли відвідувати зал не рекомендовано.

5 ПРИЧИН НЕ ЙТИ СЬОГОДНІ В ЗАЛ

1.Заборона лікарів

Це аргумент, який не потребує пояснень, але багато спортсменів нехтують цим.

likarizal

2.Якщо ви пили алкоголь

Навіть якщо це всього келих – краще перенести тренування на інший день. Якщо вже вирішили влаштувати веселий вечір, проведіть його в хорошому настрої і не намагайтеся ще заїхати в зал побігати. Нетверезий стан не тільки безпосередньо вплине на хід заняття, але і призведе до зневоднення організму. Заняття в нетверезому стані – великий риз отримати травму.

alkoizal3

3.Сильний біль у м’язах

Від сильного болю м’язів рекомендується відновлюватися від 3 до 5 днів.

krepatura4

Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт

4.Коли ви захворіли

Тренування не допоможе вам позбутися від вірусу і температури. Навіть якщо ви відчуваєте, що вас тільки легка застуда – пропустіть тренування, воно може тільки погіршити ситуацію. Краще поспіть і проведіть профілактику.

kolizahvorili_2

5.Коли є підозра на травму

Якщо ви відчуваєте гострий біль в суглобах, хрускіт – це тривожний сигнал. Відвідайте лікаря, краще переконатися, що все добре, ніж потім страждати від ускладнень.

travma3