5 звичок для стрункої фігури

Катерина

Updated on:

Корисні звички розвинути куди простіше, ніж вам здається! Просто почніть робити це сьогодні!

5zvichokdlyatogo2

Ранкова зарядка

Всього 5 хвилин з ранку дають величезний заряд енергії, піднімають настрій і активізують організм. Вибирайте прості вправи для зарядки: присідання, віджимання, планка, човник для спини і вакуум.

Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)

Корисні перекуси

Стрункість залежить від ваших звичок в харчуванні. Беріть з собою що-небудь на перекус. Найпростіше – це фрукти, які не займають багато місця в сумці. Але одним яблуком ситий не будеш, тому візьміть з собою що-небудь білкове, наприклад, йогурт.

Збалансований раціон

Щоб раціон був максимально повноцінним і збалансованим, ведіть щоденник харчування і записуйте всі свої прийоми їжі. Особливо ця звичка корисна для новачків. Через деякий час ви вже на око зможете визначати, скільки білків, жирів і вуглеводів міститься в певних продуктах.

5zichokdlyatogo

Активне хобі

Замість того щоб проводити свій вільний час на дивані, знайдіть собі хобі! Прогулянки на велосипеді, лижі і ковзани, уроки танців, волейбол, скелелазіння. Хобі допомагатиме витрачати більше калорій і подарує масу позитивних емоцій!

Повноцінний сон

Повноцінний сон важливий для стрункої фігури. Намагайтеся завжди лягати в один і той же час. Перед сном обов’язково провітрюйте кімнату.