Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

5 звичок для стрункої фігури


Корисні звички розвинути куди простіше, ніж вам здається! Просто почніть робити це сьогодні!

5zvichokdlyatogo2.jpg (52.67 Kb)

Ранкова зарядка

Всього 5 хвилин з ранку дають величезний заряд енергії, піднімають настрій і активізують організм. Вибирайте прості вправи для зарядки: присідання, віджимання, планка, човник для спини і вакуум.

Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)

Корисні перекуси

Стрункість залежить від ваших звичок в харчуванні. Беріть з собою що-небудь на перекус. Найпростіше - це фрукти, які не займають багато місця в сумці. Але одним яблуком ситий не будеш, тому візьміть з собою що-небудь білкове, наприклад, йогурт.

Збалансований раціон

Щоб раціон був максимально повноцінним і збалансованим, ведіть щоденник харчування і записуйте всі свої прийоми їжі.

Особливо ця звичка корисна для новачків. Через деякий час ви вже на око зможете визначати, скільки білків, жирів і вуглеводів міститься в певних продуктах.

5zichokdlyatogo.jpg (41.45 Kb)

Активне хобі

Замість того щоб проводити свій вільний час на дивані, знайдіть собі хобі! Прогулянки на велосипеді, лижі і ковзани, уроки танців, волейбол, скелелазіння. Хобі допомагатиме витрачати більше калорій і подарує масу позитивних емоцій!

Повноцінний сон

Повноцінний сон важливий для стрункої фігури. Намагайтеся завжди лягати в один і той же час. Перед сном обов'язково провітрюйте кімнату.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Про здоров'я

Схожі публікації