7 порад для здорового способу життя

DaydreamerGreen

Updated on:

zdorovyi_sposib_gyttja_7_porad

Позитивне мислення

Дослідження показали, що старі люди, котрі вважають старість нагородою за роки праці і сприймають себе «мудрими старими» почуваються краще. Захворювання песимістів та оптимістів можуть співпадати, але оптимісти переносять їх легше.

Слідкуйте за тим, що їсте

Найкращий спосіб підтримати організм – середньоземна дієта. Багато свіжих фруктів, білок – це не так затратно, як може здатись. Якщо коротко: так овочів та нежирного м’яса, ні пельменям та майонезу.

Слідкуйте за тим, скільки їсте

Здорова норма їжі для людини в день, якщо брати обсяг в подрібненому вигляді: 3 склянки овочів, 1-2 склянки фруктів, 200 г хлібу, 3 склянки рідких молочних продуктів (або в 4 рази менше в перерахунку на сир) і 150 г тваринного білку.

. .

Спілкуйтесь

Активні соціальні зв’язки – важлива частина щасливого, а в наслідок, і довшого життя.

Фізичні навантаження

В період з 30 до 70 років жінки втрачають 25% м’язових тканин. Це наслідок відсутності фізичної активності. Ніколи не пізно зайнятись фізичною культурою, навіть якщо вам 90.

Дивіться також відео, яку робити розминку перед пробіжкою.

Захищайте шкіру від згорянь

Надто багато сонця не тільки висушує вашу шкіру, але й може викликати онкологію – рак шкіри. Звично, сонце необхідне для вироблення організмом вітаміну D, але всьому своя межа. Та й взагалі, не хвилюйтесь за цей вітамін, просто їжте більше курячих яєць та жирної морської риби і все буде в шоколаді.

.

Спіть більше

До наслідків хронічного недосипання належать і ожиріння, і серцево-судинні захворювання, ранні зморшки, діабет та порушення пам’яті. Звичайно, це не означає, що вам потрібно спати 12 годин щодня. Корисна норма 7-9 годин.