Чому тренування не показують результату

anna

Updated on:

Про здоров'я

Якщо біль у м’язах – єдине, що ти отримуєш від тренування,так недовго і розчаруватися в спорті. Отримати треновані м’язи – процес не з швидких, а у деяких людей він проходить особливо важко. Але це не означає, що його не можна спростити, якщо прислухатися до рекомендацій тренерів. В даній статті ми розглянемо причини, через які тренування не показують бажаного результату.

Ви не змінили свій раціон

1prichini-cherez-yaki-tvoi-trenuvannya-ne-pokazuyut-rezultatu

Процес схуднення – це збалансована дієта та тренування. Якщо ви не змінили свій звичний раціон харчування, тоді не дивуйтесь, що вага залишається на своєму місці або зміни не є суттєвими. Хорошим відправним пунктом буде виключення із раціону оброблених харчових продуктів, обмеження споживання цукру, збільшення вживання овочів, фруктів і цільнозернових продуктів, а також білка та корисних жирів.

Ваші тренування одноманітні

Якщо ви на протязі останніх місяців, або ж років займаєтесь по одній і ті же схемі, не потрібно дивуватись, що омріяного результату ви не досягнули. Вам потрібно змінити звичні тренування і модифікувати їх кожні 4 тижні. Це оптимальний час для ефективної роботи м’язів, пізніше тіло адаптовується до тренувань і не вважає їх складними.

Ви приділяєте забагато часу кардіо

kardio_prichini-cherez-yaki-tvoi-trenuvannya-ne-pokazuyut-rezultatu

Тренування на біговій доріжці – чудовий спосіб підвищення активності, зняття стресу. Проте, якщо вашою метою є схуднення, тоді необхідно включати силові вправи.

Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт

Ви багато сидите

Якщо ви тренуєтесь кожного дня протягом години, а пізніше цілий день проводите сидячи за комп’ютером, тоді ваші тренування будуть також неефективними. Якщо ви хочете отримати позитивний результат, тоді ви повинні бути активні протягом дня. Багато ходіть пішки, ходіть сходами і т.д.

Ви не висипаєтесь

ne_vusupaetes_prichini-cherez-yaki-tvoi-trenuvannya-ne-pokazuyut-rezultatu

Щоб добре себе почувати, більшість людей потребує 7-9 годин сну. Під час сну відбувається процес відновлення клітин і збалансовуються гормони. Нестача сну може збільшити вироблення греліну – гормону голоду, який заставляє вас відчувати себе голодним навіть якщо ви їстимете як зазвичай.