Найефективніші розвантажувальні дні

Катерина

Updated on:

rozvan

Розвантажувальні дні – користь для організму. Якщо ж сумніваєтесь в чомусь – проконсультуйтесь з лікарем. Вибирайте для розвантаження організму саме ті продукти, які вам подобаються. Найефективніші розвантажувальні дні розглянемо далі.

1.КЕФІРНИЙ ДЕНЬ

Мабуть один з найпопулярніших, адже про користь кефіру говорять всі лікарі. В такий день ви просто випиваєте 1-1,5 літра нежирного кефіру (1%), розділяючи його обсяг на 5-6 раз. Ви досягнете очищення всього організму і покращите самопочуття.

kefir

2.СИРНО-МОЛОЧНИЙ ДЕНЬ

Вам знадобиться 400 гр сиру і 800 мл нежирного молока, 4 рази на день через рівні проміжки часу ви з’їдаєте по 100 гр сиру і випиваєте 200 мл молока.

sir_i_moloko

3.ЧАЙНИЙ ДЕНЬ

Про цілющі властивості зеленого чаю всім відомо давно, він очищає і оздоровлює наш організм. Тому, чайний день вважається одним з найбільш корисних. Протягом такого дня ви нічого не їсте, а тільки п’єте зелений чай (без цукру) і воду. За день постарайтеся випити близько 3х літрів.

zelenii_chai

4.ГРЕЧАНИЙ ДЕНЬ

Майже всі крупи надзвичайно корисні. Крім того вони дуже ситні. Гречку називають “царицею круп”, тому що вона містить багато білка. І саме тому радиться влаштовувати розвантажувальні дні саме на гречці. За день вам не слід з’їдати велику кількість гречки, вам буде досить відварити один стакан, якого вистачить на весь день. Поєднувати такий день можна як зі звичайною водою, так і з 1% кефіром (близько 1 літра).

grechka

5.ОГІРКОВИЙ ДЕНЬ

Він вважається одним з найбільш корисних овочевих розвантажувальних днів. Просто з’їдаєте близько кілограма огірків протягом усього дня, в будь-який час. І не забувайте про воду! Можна замість огірків використовувати перець.

ogirki

Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт

6.ЯБЛУЧНИЙ ДЕНЬ

Яблучний сік відмінно впливає на стінки шлунка, і на всю травну систему. З’їдаєте 1,5 кг. свіжих або печених яблук.

yabluka