Найголовніше правило контролю ваги

Катерина

Updated on:

Фаст-фуд не зробить вас щасливіше і здоровіше, але чи можна їсти фаст-фуд і худнути? В теорії так. На практиці малоймовірно, тому що найважливіше правило швидше за все буде порушено.

kontrol_vagi

Якщо ви хочете схуднути, найефективніший спосіб – стежити за щоденною калорійністю. Все дуже просто і в цьому вся складність. За великим рахунком для контролю ваги не має значення, що ви їсте, важливо скільки в цьому калорій і білків, жирів та вуглеводів.

. . . . . .

Щоб схуднути або набрати вагу, необхідно зважувати кожен продукт, розраховувати, скільки в ньому чого. На щастя в 21 столітті за нас це можуть зробити додатки в телефоні або комп’ютери. Якщо ви серйозно налаштовані, то завантажуйте і користуйтесь. Це гарантія 1000%.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

Але якщо все так просто, запитаєте ви, то чому люди так набирають зайві кг і ніяк не можуть їх скинути? Банально – лінь. Стежити, записувати, зважувати – деякі не здатні робити це довше двох днів. Але ж вам не потрібно нічого робити вручну, в додатках вже є БЖУ і калорії майже кожного продукту, якщо немає, вам досить один раз додати його і програма запам’ятає.

Якщо ви перепробували взагалі все і на межі відчаю, спробуйте. Не має жодної людини, якій це не допомогло, але знаємо багато тих, хто закинули після перших же результатів.

Буває так, що вам потрібно 1500 кал, а ви з’їдаєте 3000 кал. Їжа буває низькокалорійною, і ви з’їдаєте каструлю салату, а там 200 кал, або з’їдаєте один гамбургер на 800 кал, але вже через 2 години хочете їсти.