Поради щодо харчування для збільшення ефективності тренувань

anna

Updated on:

poradi-szodo-harchuvannya-szob-zbilshiti-efektivnist-trenuvan

Координація вправ та харчування допоможе вам максимально ефективно тренуватись. Використання декількох простих порад, щодо їжі та пиття може підштовхнути вас до покращення результативності. Все що вам потрібно – їсти та пити, залежно від інтенсивності та тривалості вашого тренування. Потрібно прислухатися до свого тіла і прислуховуватись до порад враховуючи потреби організму.

Якщо ви запланували ранкове тренування то ви повинні снідати принаймні за годину, перш ніж відправитися в тренажерний зал. Заправка організму їжею підніме рівень цукру в крові та дасть енергію для ефективного тренування. Якщо ви запланували вечірній похід в спортзал, то їсти потрібно за дві-три години. Не їжте занадто багато, адже тоді всі сили організму підуть на перетравлення їжі, а не на тренування.

Якщо ви перекусили, а не провели основний прийом їжі тоді вам все рівно прийдеться почекати годину перед тим як приступати до навантаження. Не уникайте перекусів, якщо організм потребує їжі – дайте її йому.

Ваші м’язи відновлюватимуться швидше , якщо ви їстимете через 1,5 – 2 години після тренувань. Проте, найкраще споживати в цей час їжу багату білками та простими вуглеводами.

Поради щодо харчування, щоб збільшити ефективність тренувань:

Сніданок. Сніданок повинен складатись з цільнозернового хлібу, бананів та йогурту. Якщо ви полюбляєте каву, тоді насолоджуйтесь нею в додаток до вуглеводів, які нададуть вам енергії.

Дивіться також як робити розминку перед пробіжкою.

Перекуси. Хороші перекуси це бутерброди з арахісовою пастою, енергетичний батончик або низьким вмістом жиру.

Після тренування. Після тренування харчування може бути різним від йогурту та фруктів до бутербродів з арахісовою постою, куркою з коричневим рисом, макаронів з фрикадельками.

Вода. Потрібно пити однакову кількість води до, під час і після тренування. Пийте дві-три склянки води перед тренуванням і випивайте по 1,5 склянки кожні 15-20 хвилин тренування. Після закінчення тренування, щоб відновити водний баланс випийте 3 склянки води.

Ці поради допоможуть зробити ваші тренування ефективнішими та наблизити до омріяного результату. Та не дивлячись ні на що, пам’ятайте що потрібно прислуховуватись до свого організму і керуватись порадами відштовхуючись від його потреб.