4 продукти харчування, які приводять до діабету, старіння шкіри та набору зайвих кілограмів

anna

4-produkti-harchuvannya-yaki-vas-stariyut

Продукти, які містять багато цукру, можуть призвести до передчасного старіння і появи жиру на животі. Ось чому важливо стежити за споживанням цукру. Навіть якщо ви стежите за тим, скільки цукру ви споживаєте, ви не можете до кінця врахувати все, оскільки деякі продукти є підступними і видаються нам корисними.

Ми виділили 4 продукти харчування, які приводять до діабету, старіння шкіри та набору зайвих кілограмів:

Цільнозерновий хліб

Для багатьох цей факт може стати великим розчаруванням. Якщо з одного боку цільнозерновий хліб корисний, то з іншого – небезпечний. Тому споживати його потрібно в міру і не зловживати. Такий хліб має глікемічний індекс 71 в порівнянні з Снікерсом який має 51.

Вівсяна каша швидкого приготування

Вівсяна каша з додатками, різними смаками та сухофруктами містить багато цукру та ароматизаторів. Тому краще витратити 10 хв. свого часу на те, щоб приготувати класичну вівсяну кашу, яка буде набагато кориснішою для вашого організму. Вона надасть вам енергію, очистить організм, активує роботу мозку і сприяє схудненню на відміну від каш швидкого приготування, які діють зовсім навпаки .

Дивіться також як робити розминку перед пробіжкою.

Йогурт

Не можна стверджувати, що всі йогурти шкідливі для організму. Шкідливим вважається йогурт, який наповнений ароматизаторами та фруктами та має великий вміст цукру. Найкращим йогуртом для споживання є класичний без смаків. Американська асоціація серця не рекомендує жінкам вживати більше 30 грамів цукру в день і рекомендує вживати йогурти з вмістом цукру 24 грами на порцію.

. . . .

Фруктовий сік в пакетах

Якщо у вас не має часу на приготування фрешів або домашніх соків, тоді добре слідкуйте за складом пакетних соків, які ви купляєте в магазині. Більшість бюджетних варіантів містять багато цукру, тому якщо і ви хочете споживати їх, то повинні робити це в обмеженій кількості. Великий вміст цукру в соках провокує набір зайвої ваги в області живота.