Причини їсти яблука кожен день!

Катерина

Updated on:

Яблука – фрукти, які багаті на вітаміни В, С, Е, РР, калій, кальцій, магній, йод, марганець і пектин. Цей фрукт є одним з найбільш легко засвоюваних джерел заліза. Ще в давнину говорили, що людина яка з’їдає кожного дня яблуко – ніколи не хворіє!

nrnrnrnr

Причини їсти яблука кожного дня

1.Яблука покращують здоров’я мозку.

У яблучній шкірці міститься потужний антиоксидант, відомий як кверцетин. За силою він може навіть перевершувати вітамін С в плані захисту клітин мозку від пошкоджень.

2.Очищають артерії.

У яблуках міститься певний тип харчових волокон, який називається пектин, він здатний знизити рівень холестерину, який в довгостроковій перспективі призводить до закупорювання артерій і появи проблем з серцем.

3.Знижують ризик розвитку діабету.

Справа в тому, що пектин, який міститься в яблуках, допомагає регулювати ще й рівень цукру в крові.

4.Регулюють роботу кишечника.

У кожному шматочку яблука міститься до 5 г харчових волокон, які просто необхідні для регулювання роботи кишечника і профілактики такого захворювання як геморой.

5.Покращують якість сну.

Яблука мають ще й легкий заспокійливий ефект через те, що в них міститься фосфор. Щоб запобігти проблемам зі сном, і позбутися від безсоння, рекомендується їсти яблука ввечері, перед тим, як лягати в ліжко.

6.Дбають про здоров’я зубів.

Яблука дійсно очищають порожнину рота від шкідливих бактерій, які можуть нашкодити здоров’ю зубів.

7.Корисні для кісток.

В яблуках міститься бор, мінерал, який відіграє важливу роль у формуванні кісткової тканини і її захисту від пошкоджень.

nrnrnrnrnrnr