Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Як прибрати живіт без дієт і спортзалу


Щоб отримати привабливий плоский живіт, багато хто живе в фітнес-залі. Але якщо на вправи і корекцію харчування немає ні часу, ні нервів, ні сил, скористайтеся цими підказками.

yak_pribratibez_diet_i_sportzalu.jpg (53.98 Kb)

Вони допоможуть підтягнути живіт до більш-менш пристойного стану. Правда, на кардинальне позбавлення від зайвих жирових запасів в такому випадку розраховувати, звичайно, не варто.

1) Правильна постава

Розправляйте плечі і втягуйте живіт в будь-який момент, як тільки про це згадаєте. Випрямлений хребет допомагає зробити живіт візуально більш плоским.

2) Ретельно пережовуйте їжу

Чим якісніше ви подрібнюєте зубами свій обід або вечерю, тим менше місця він займе в шлунку.

А значить, переповнений шлунок не стане причиною роздутого живота.

Крім того, чим довше ви будете жувати, тим менше з'їсте до того, як мозок подасть сигнал: «Я ситий». Це дозволить не набрати зайвих калорій, що, погодьтеся, в перспективі теж впливає на стан живота.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

3) Дихайте носом

На перший погляд, порада дивна, але дієва. Справа в тому, що при диханні ротом ми ковтаємо повітря, яке і стає причиною здуття живота.

. . . .

4) Контролюйте гормони

Відхилення жіночого гормону естрогену від нормального рівня часто призводить до появи так званого вісцерального жиру - жирової тканини, що відкладається переважно на животі. Тому не полінуйтеся зайти до лікаря, здати аналізи на рівень естрогену і при необхідності скоригувати його до нормальних значень.Про здоров'я

Схожі публікації