Продукти, що викликають целюліт

Катерина

Updated on:

Які продукти викликають целюліт? Адже зазвичай, озираючись на свої стегна або живіт, ми шукаємо способи позбавлення від уже наявних некрасивих складок і горбків. Але як не допустити їх появи?

produktiszoviklikayut

Щоб не провокувати появу на своєму тілі жахливої “апельсинової кірки”, бажано виключити з раціону продукти, що викликають целюліт. Список насправді набагато більший, але ми зібрали основні спокуси, з якими тобі доведеться розпрощатися, якщо у тебе таке велике бажання мати красиву гладку шкіру.

Цукор

Любиш цукерки, тортики і булочки? Але при цьому ведеш малорухливий спосіб життя? Будь готова до відповідної “вдячної” реакції свого організму, причому, не тільки у вигляді целюліту на шкірі. Вся їжа, до складу якої входить білий цукор, має високий ГІ (глікемічний індекс), а це призводить до значного підвищення рівня цукру в крові, який перетворюється в зайві жирові відкладення.

. . . . . .

Кава і чорний чай

Кофеїн, який у великих кількостях міститься в зазначених напоях, уповільнює виведення рідини з організму і сприяє її накопиченню в тканинах. Це в результаті створює постійне навантаження на нирки. У жінок ,підвищене споживання напоїв, що містять кофеїн, призводить до появи целюліту на стегнах.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

Сіль

Надмірне вживання солі створює проблеми з циркуляцією лімфатичної рідини в організмі. Звідси часто виникають набряки, а також погіршення роботи нирок і серцево-судинної системи. В результаті накопичення в організмі токсинів, які не виводяться з рідиною, розвивається целюліт. Тому важливо строго контролювати добове споживання солі, яке повинно складати не більше 5 г в день.

Алкоголь і куріння

Виявляється, під впливом алкоголю в організмі виробляється більше жіночих гормонів естрогенів, які і накопичують жир в тканинах. Крім того ці згубні продукти руйнують вітаміни і прискорюють процес старіння шкіри, що також провокує появу целюліту.

Напівфабрикати і фастфуд

Якщо ти лінуєшся готувати самостійно, а віддаєш перевагу використовувати напівфабрикати – всякі там ковбаски, сосиски, котлетки, пельмені – знай, що це вірний крок до целюліту.