Видалення волосся лазером: все, що треба знати кожній жінці

fersht

Updated on:

Про здоров'я

Не за горами весна. Ідеальний час готуватися до літа. Відпустки, море, пляж… Так чи інакше, але кожна жінка для таких поїздок намагається підготуватись комплексно. Привести в порядок фігуру (чого не зробиш заради інстаграмних фото), підготувати шкіру тощо. Сучасним жінкам дуже пощастило, адже за допомогою видалення волосся лазером, підготовка до моря (та й не лише) стає значно простішою. Розповідаємо про переваги детальніше.

lazerna_epilyaciya_5

Як відбувається лазерна епіляція

Процедура лазерної епіляції не є складною і довгою. Триває в середньому 30-50 хвилин, залежно від зони. Видалення волосся лазером має простий принцип – меланін (який надає волосині кольору) поглинає імпульсний потік лазера. По волосині тепло проникає у фолікул і знищує його. За наступні тиждень-два волосина відпадає повністю. І нова у цьому місці вже не виростає, адже фолікул зруйнований.

Чому потрібно проводити кілька процедур видалення волосся лазером? Тому що деякі фолікули перебувають у так званому режимі сну. Їх лазер зачепити не може. Якщо ж процедуру провести 4-5 разів упродовж кількох місяців, шанси видалити максимальну кількість волосяних цибулин.

Які підготуватись до лазерної епіляції

Загалом процедура видалення волосся лазером не вимагає якихось надзусиль від клієнта, але є певні правила, яких слід дотримуватись.

Зокрема і для того, щоб ефект був найкращим:

  • за 14 днів до процедури не варто засмагати чи відвідувати солярій, а також користуватися засобами автозасмаги;
  • за 2 тижні до процедури не приймати антибіотиків;
  • не менше місяця не користуватися іншими способами видалення волосся, крім гоління;
  • за 2-3 дні до процедури не ходити у басейн чи сауну, не скрабувати шкіру.

Звісно, усю детальнішу інструкцію можна отримати у кабінеті, де ви плануєте зробити процедуру.

Переваги лазерної епіляції

У сучасному світі існує чимало способів позбутися небажаного волосся на шкірі. Гоління, шугаринг, віск, спеціальні креми – на будь-який смак і гаманець.

Лазерне видалення волосся має чимало переваг із вище переліченими. І навіть фінансовими, хоча на перший погляд це здається протилежним.

Але якщо врахувати, що у цю процедуру клієнт вкладає лише один раз, а потім достатньо проводити лише підтримувальні, то насправді вигода дуже велика. Вам більше не доведеться витрачати багато часу і засобів для того, щоб шкіра виглядала ідеальною.

А ідеальна шкіра=впевнена у собі жінка.