4 поради як заставити себе не переїдати

anna

Updated on:

Мотивація – це поштовх до майбутніх дій. Одні мріють отримати фігуру голівудської зірки, а інші – ловити на собі захоплюючі погляди оточуючих, а деяким зайва вага не дозволяє жити на повну. Спільне тут одно, чим більша мотивація, тим більше зусиль людина готова прикласти, щоб досягнути цілі.

0yak-zastaviti-sebe-ne-pereidati

Порада 1 – Бажання набити живіт, виникає від неробства

Корінь зла для всіх хто хоче схуднути – це бажання завжди щось жувати. Попробуйте відволікти себе находячись подальше від кухні. Знайдіть собі захоплююче заняття. Чим більше людина захоплена ділом яким займається, тим в меншій мірі вона їсть. Висновок: переїдання породжується неробством.

yak-zastaviti-sebe-ne-pereidati

. . . . .

Порада 2 – Спорт допоможе схуднути і отримати омріяну фігуру

Необов’язково записуватись в тренажерний зал, гуляйте, бігайте або просто частіше гуляйте на вулиці. Як би парадоксально це не звучало, але втомлений організм наїдається меншою кількістю їжі. Здавалось би, витративши багато калорій при тренуванні організм хоче їх відновити. Проте, ні, травлення їжі забирає в організму багато енергії, тому ви можете наїстись меншою кількістю їжі.

Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт

3yak-zastaviti-sebe-ne-pereidati

Порада 3 – Використовуйте почуття ліні в своїх інтересах

Не купляйте “заборонені” продукти. Якщо ви знатимете, що вдома у вас їх не має, відповідно і їсти ви їх не будете. А йти в магазин за кексом або чіпсами, вкрай не охота.Тому при потребі перекусити, в перекусите чимось корисним, наприклад яблуком або бананом.

2yak-zastaviti-sebe-ne-pereidati

. . . . . .

Порада 4 – Відмовтесь і скоротіть вживання алкоголю

Алкогольні напої мають пагубну дію на організм людини. В них міститься велика кількість калорій, вони розпалюють апетит і уповільнюють процес метаболізму і спалення жиру. Альтернативою цьому може послужити бокал сухого червоного вина.

4yak-zastaviti-sebe-ne-pereidati