Базові вправи Street workout

Катерина

Updated on:

Воркаут – спортивний напрямок, який виник в кінці минулого століття на дворових майданчиках Америки. Програма тренувань Street workout обов’язково включає в себе вправи на витривалість і силу. Основу воркаута складають чотири види базових вправ.

Підтягування на турніку

1.Підтягування на турніку – включають в роботу: м’язи спини, м’язи рук, в меншій мірі грудні м’язи і м’язи преса. Різні види підтягувань дозволяють змінити акцент навантаження з одних м’язів на інші!

vpravaturnik

. . . .

Віджимання на брусах

2.Віджимання на брусах – включають в роботу: грудні м’язи, трицепс, в меншій мірі м’язи спини і м’язи преса. Ширина брусів повинна бути комфортною тому, що дуже широкі або дуже вузькі бруси можуть призводити до змін в техніці виконання вправ і створенні зайвого навантаження.

vpravanabrusah

Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт

Віджимання від підлоги

3. Віджимання від підлоги – включають в роботу: грудні м’язи, трицепс, м’язи спини, в меншій мірі м’язи преса. Віджимання від підлоги можна виконувати де завгодно і як завгодно. Можна робити звичайні віджимання, можна робити з переміщенням в просторі, можна навіть робити віджимання на одній руці!

vidzhimannya_vid_pidlogi

Присідання

4. Різноманітні види присідань – включають в роботу: м’язи ніг, в меншій мірі м’язи преса. У всіх силових видах спорту, присідання є базовою вправою для нижньої частини тіла. Є безліч варіантів виконання присідань. Сюди входять як класичні присідання з власною вагою, так і присідання з додатковим обтяженням. Також можна виконувати присідання на одній нозі – це буде найкращим варіантом для воркауту.

prisidannya_na_1_nozi