Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Базові вправи Street workout


Воркаут - спортивний напрямок, який виник в кінці минулого століття на дворових майданчиках Америки. Програма тренувань Street workout обов'язково включає в себе вправи на витривалість і силу. Основу воркаута складають чотири види базових вправ.

Підтягування на турніку

1.Підтягування на турніку - включають в роботу: м'язи спини, м'язи рук, в меншій мірі грудні м'язи і м'язи преса. Різні види підтягувань дозволяють змінити акцент навантаження з одних м'язів на інші!

vpravaturnik.jpg (104. Kb) . . . .

Віджимання на брусах

2.Віджимання на брусах - включають в роботу: грудні м'язи, трицепс, в меншій мірі м'язи спини і м'язи преса. Ширина брусів повинна бути комфортною тому, що дуже широкі або дуже вузькі бруси можуть призводити до змін в техніці виконання вправ і створенні зайвого навантаження.

vpravanabrusah.jpg (108.1 Kb)

Читайте також: Street workout - молодіжний вуличний спорт

Віджимання від підлоги

3. Віджимання від підлоги - включають в роботу: грудні м'язи, трицепс, м'язи спини, в меншій мірі м'язи преса. Віджимання від підлоги можна виконувати де завгодно і як завгодно. Можна робити звичайні віджимання, можна робити з переміщенням в просторі, можна навіть робити віджимання на одній руці!

vidzhimannya_vid_pidlogi.jpg (146.28 Kb)

Присідання

4. Різноманітні види присідань - включають в роботу: м'язи ніг, в меншій мірі м'язи преса. У всіх силових видах спорту, присідання є базовою вправою для нижньої частини тіла. Є безліч варіантів виконання присідань. Сюди входять як класичні присідання з власною вагою, так і присідання з додатковим обтяженням. Також можна виконувати присідання на одній нозі - це буде найкращим варіантом для воркауту.

prisidannya_na_1_nozi.jpg (58.26 Kb)Силові вправи

Схожі публікації