Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Чітміл: що це таке і як правильно його проводити


Головна корисна функція чітмілу полягає в тому, що під час його проведення пришвидшується обмін речовин. Сідаючи на дієту, ваш організм пристосовується до того, що потрібно відновлювати рівновагу і уповільнює обмін речовин. Періодичний чітміл - відновлює рівновагу в організмі під час дієт. Найголовнішим є дотримання графіку проведення чітмілу і не допустити повернення до вашого колишнього раціону.

chitmil-szo-ce-take-i-yak-pravilno-iogo-provoditi.jpg (52.09 Kb). . . .

Проведення чітмілу:

- заповнює дифіцит калорій;

- регулює кількість інсуліну;

- добре впливає на роботу нервової системи;

- Дозволяє попередити занепад сил і неможливість почати тренування;

- компенсує порушення терморегуляії.

Психологічне розвантаження

Чітміл корисний не лише для вашого фізичного здоров'я, а й для психологічного. Навіть у людини з великою силою волі здатен зіпсуватись настрій через потребу постійно відмовляти собі в задоволенні. Для того щоб був настрій продовжувати тренування і не сприймати їх як каторгу і потрібен чітміл.

Чітміл, в якійсь мірі, служить для людини нагородою за проведену над собою. Це служить певною мотивацією, яка є необхідна кожному, щоб не здаватись. Ну і звісно, потрібно відновлювати енегрію для продовження ефективних тренувань.

Правила проведення чітмілу:

- Для людей середньої статури потрібно проводити чітміл не частіше 1 разу в тиждень. Проте, якщо у вас присутня зайва вага, то проводити чітміл потрібно не частіше 2-3 разів на тиждень.

- Під час проведення чітмілу, потрібно не об'їдатись цілий день, а лише в час дня, проте, не з самого ранку. Тобто можна плотно поїсти до і після тренування, а вечеря повинна проходити вже в звичному для вас режимі.

- Чітміл не відміняє грамотно скласти раціон. Не вбивайте себе надмірною кількістю вуглеводів. Як істинний спортсмен і людина, яка має мету не забувайте про цінність білків у вашому житті. В такому випадку ви можете замітнити варену курку на смажену.

Читайте також: Street workout - молодіжний вуличний спорт

Помилки та ризики під час проведення чітміла

- Снідати та обідати потрібно подальше від комп'ютера, телевізора та інших затягуючих захоплень. Через розсіяну концентрацію, людина здатна з'їсти значно більше, ніж планувалось.

- Не потрібно після прийому їжі бігти одразу ж на вагу. Збільшення ваги в день чітмілу можливий, проте вона швидко повернеться на своє місце. А ви лише зайвий раз можете зіпсувати собі настрій.

- Під час проведення чітмілу не мається на увазі вживання алкоголю, куріння і інших шкідливих крайностей.

- Якщо у вас є проблеми з шлунково-кишковим трактом, то всі обмеження, яких ви зазвичай притримуєтесь у зв'язку з хворобою, поширюються і на чітміл.

- Якщо ви не впевнені в собі, в своїй силі волі і вмінні протистояти спокусам, краще утриматись від частих чітмілів. Функцією чітмілу є полегшити вашу дорогу, а не привести вас до зриву з правильного харчування і повернути до колишнього раціону.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 Підтримайте Prostoinfo.com! Become a Patron!Про здоров'я

Схожі публікації