Чітміл: що це таке і як правильно його проводити

anna

Updated on:

Головна корисна функція чітмілу полягає в тому, що під час його проведення пришвидшується обмін речовин. Сідаючи на дієту, ваш організм пристосовується до того, що потрібно відновлювати рівновагу і уповільнює обмін речовин. Періодичний чітміл – відновлює рівновагу в організмі під час дієт. Найголовнішим є дотримання графіку проведення чітмілу і не допустити повернення до вашого колишнього раціону.

chitmil-szo-ce-take-i-yak-pravilno-iogo-provoditi

. . . .

Проведення чітмілу:

– заповнює дифіцит калорій;

– регулює кількість інсуліну;

– добре впливає на роботу нервової системи;

– Дозволяє попередити занепад сил і неможливість почати тренування;

– компенсує порушення терморегуляії.

Психологічне розвантаження

Чітміл корисний не лише для вашого фізичного здоров’я, а й для психологічного. Навіть у людини з великою силою волі здатен зіпсуватись настрій через потребу постійно відмовляти собі в задоволенні. Для того щоб був настрій продовжувати тренування і не сприймати їх як каторгу і потрібен чітміл.

Чітміл, в якійсь мірі, служить для людини нагородою за проведену над собою. Це служить певною мотивацією, яка є необхідна кожному, щоб не здаватись. Ну і звісно, потрібно відновлювати енегрію для продовження ефективних тренувань.

Правила проведення чітмілу:

– Для людей середньої статури потрібно проводити чітміл не частіше 1 разу в тиждень. Проте, якщо у вас присутня зайва вага, то проводити чітміл потрібно не частіше 2-3 разів на тиждень.

– Під час проведення чітмілу, потрібно не об’їдатись цілий день, а лише в час дня, проте, не з самого ранку. Тобто можна плотно поїсти до і після тренування, а вечеря повинна проходити вже в звичному для вас режимі.

– Чітміл не відміняє грамотно скласти раціон. Не вбивайте себе надмірною кількістю вуглеводів. Як істинний спортсмен і людина, яка має мету не забувайте про цінність білків у вашому житті. В такому випадку ви можете замітнити варену курку на смажену.

Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт

Помилки та ризики під час проведення чітміла

Снідати та обідати потрібно подальше від комп’ютера, телевізора та інших затягуючих захоплень. Через розсіяну концентрацію, людина здатна з’їсти значно більше, ніж планувалось.

– Не потрібно після прийому їжі бігти одразу ж на вагу. Збільшення ваги в день чітмілу можливий, проте вона швидко повернеться на своє місце. А ви лише зайвий раз можете зіпсувати собі настрій.

– Під час проведення чітмілу не мається на увазі вживання алкоголю, куріння і інших шкідливих крайностей.

– Якщо у вас є проблеми з шлунково-кишковим трактом, то всі обмеження, яких ви зазвичай притримуєтесь у зв’язку з хворобою, поширюються і на чітміл.

– Якщо ви не впевнені в собі, в своїй силі волі і вмінні протистояти спокусам, краще утриматись від частих чітмілів. Функцією чітмілу є полегшити вашу дорогу, а не привести вас до зриву з правильного харчування і повернути до колишнього раціону.