Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Що потрібно знати про фрезер?


Основним призначенням фрезера є обробка кромок і прорізування пазів у виробах з деревини. Якщо інструмент обладнати спеціальними фрезами, то його можна використовувати і для роботи з металом і пластиком. Застосування такого обладнання дуже різноманітне: пристрій просто незамінний під час обробки й ремонту офісу або будинку, котеджу або квартири.

frezer.jpg (41.18 Kb)

Де може знадобитися фрезер?

Під час ремонту фрезер застосовується для виконання отворів під ручки і петлі дверей. Тому якщо ви запланували ремонт, просто необхідно купити фрезер. Для створення дерев’яної обшивки використання такого агрегату також є важливим. Його застосовують для ремонту і встановлення дверей, косяків, віконних рам, підвіконь, столів, стільців і т. ін.

Виконання фрезерних отворів може знадобитися, наприклад, у меблевій промисловості, а саме:

  • навішування петель;
  • встановлення дюбелів;
  • підготовка меблів під стяжку.

Створення фрезерних канавок необхідне для з’єднання різних деталей, встановлення й закріплення їх в інтер’єрі.

Крім того, фрезерування поверхні має чисто декоративну спрямованість. Фрезером можна створювати різні візерунки на меблевій поверхні, панно, виготовляти художній паркет.

Для майстра своєї справи фрезер — доволі потрібний інструмент, замінити який не зможе жодне обладнання.

Як вибирати фрезер?

Як і у випадку з будь-яким іншим інструментом, вибір фрезера здійснюється з орієнтацією на вид робіт, для яких він буде застосовуватися найчастіше. Необхідно звертати особливу увагу на такі основні параметри фрезера:

  • Потужність — повинна відповідати основним цілям робіт по дереву. Необхідно знайти золоту середину між потужністю і вагою фрезера.
  • Швидкість — добрі параметри дозволяють застосовувати фрезер для роботи з іншими матеріалами, окрім дерева (наприклад, з пластиком і сплавами).
  • Вимикач — має доволі важливе значення. Краще вибрати модель, де включення живлення можна зафіксувати, а також заблокувати від випадкового натискання.
  • Відсмоктування пилу — за будь-яких робіт це дуже зручна функція, що полегшує роботу майстра.

Пам’ятайте, що грамотно обраний інструмент — запорука успішної роботи. Тому обов’язково звертайте увагу на ці параметри, коли будете вибирати товар на OLX.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Активний відпочинок

Схожі публікації