Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Офісним працівникам: 5 типових помилок в харчуванні


ofisnim-pracivnikam-5-tipovih-pomilok-v-harchuvanni.jpg (113.15 Kb)

Головна проблема, з якою стикаються офісні працівники - збій режиму харчування. Ритм життя в місті обумовлений браком часу на повноцінну обідню перерву, а інколи і її відсутність. В таких умовах організму катастрофічно не вистачає корисних поживних речовин, а людині - сил і енергії протягом дня.

Помилка в харчуванні 1 - Пропуск сніданку

Випити вранці чашечку кави на ходу - звичайна справа для співробітника офісу. Відсутність сніданку пояснюється тисячею «але» і «я б не встиг». Сніданок незамінний для успішного і продуктивного робочого дня. Зварити вівсяну кашу займе 15 хвилин, а відмова від сніданку нагородить неуважністю, швидкою втомлюваністю на цілий день.

Пам'ятайте, від того, поснідали ви чи ні, залежить ваш настрій, працездатність та уважність.

Помилка в харчуванні 2 - Шкідливі перекуси

Щільний графік роботи, втома під вечір, діти і друга половина позбавляють можливості заздалегідь приготувати правильний перекус. Чіпси, цукерки, печиво і жуйки - вірні друзі співробітників офісу. Цукерки піднімають настрій, чіпси швидко насичують організм. Подібні перекушування не тільки загроза для фігури, але і шкода для шлунка.

Читайте також: Street workout - молодіжний вуличний спорт

Помилка в харчуванні 3 - Кава - не друг

2ofisnim-pracivnikam-5-tipovih-pomilok-v-harchuvanni.jpg (67.98 Kb)

Мешканці офісів обожнюють каву. Приємний аромат, тепла чашка з написом «Nescafe» створюють атмосферу тепла і надають насиченість сірим будням. Для більшості співробітників офісу кава-брейк - заміна повноцінного обіду. Без сумніву, чашечка міцної кави до обіду додасть енергії, допоможе зняти напругу, але не замінить повноцінний обід. Правильно складений обід наповнить організм вітамінами і додасть сил. Намагайтеся не захоплюватися кавою. Надмірне вживання напою може нашкодити здоров'ю.

Помилка в харчуванні 4 - Пропуск обіду

Організувати харчування в офісі - непросте завдання. Постійні дзвінки, наради, звіти і переговори не залишають часу на обідню перерву. Доводиться вдаватися до чашечки кави або булочці. В результаті прийому їжі відводиться максимум півгодини на день. Несерйозний підхід до харчування в умовах офісу загрожує невтішними наслідками. Біль і спазми в шлунку, печія - шлях до прояву гастриту.

Складіть графік харчування, їжте часто і потроху, підтримуйте водний баланс.

Помилка в харчуванні 5 - Привіт, щільний обід!

Існує окрема категорія співробітників офісу, чия професія зобов'язує проводити переговори в місцях загального харчування. Традиція офісного етикету така: запрошуєш колегу на переговори - запропонуй розташуватися в кафе. Подібні ділові зустрічі можуть не обмежуватися 3-ма або 4-ма за день. Погодьтеся, чималий удар по гаманцю, а головне - по фігурі. Зверніть увагу на дієтичне меню. Для організму корисні легкі салати, морепродукти, нежирні супи.

Турбота про правильне харчування - запорука гарного самопочуття і користь для здоров'я. Перегляньте свій робочий графік та визначитеся з часом для прийомів їжі.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Про здоров'я

Схожі публікації