Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Велоспорт - користь і шкода


Велосипед - відмінний профілактичний засіб проти інфаркту, інсульту і інших захворювань, проте потрібно дотримуватися певних правил, щоб не завдати організму шкоди.

noviivelosport.jpg (82.32 Kb)

Велоспорт або заняття на велотренажері дуже корисні для роботи серцево-судинної системи. Змінюючи інтенсивність і тривалість навантажень, можна домогтися чудових результатів в тренуванні серцевого м'яза, поліпшити кровообіг, прискорити обмін речовин.

Їзда на велосипеді служить хорошою профілактикою інфаркту, інсульту, ішемічної хвороби серця та інших захворювань кровоносної системи. За рахунок постійної циркуляції крові в ногах у велосипедистів значно рідше зустрічається варикоз, так як при таких навантаженнях не утворюються тромби і вузлики, які становлять небезпеку для здоров'я.

Найбільший позитивний ефект при їзді на велосипеді проявляється в тренуванні м'язів ніг. Ритмічні і монотонні рухи добре зміцнюють сідниці, стегна, литкові м'язи і поперек.

Регулярні поїздки на велосипеді - найкращий спосіб в боротьбі з целюлітом. Однак до ступеня навантаження слід підходити розумно і не перестаратися.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

Позитивним чином позначається велоспорт і на дихальній системі спортсмена. За рахунок прискореного, більш активного дихання збільшується рівень кисню в крові. Тим самим поліпшуються процеси метаболізму, вентилюються легені, виводяться токсини.

Однак корисним велоспорт буде тільки на природі, а не на галасливій і загазованій міській вулиці. Навпаки, при їзді по місту лікарі радять одягати спеціальну маску-респіратор або марлеву пов'язку, яка максимально знизить кількість шкідливих речовин.

Травми у велоспорті

Володіючи великою кількістю корисних характеристик, велоспорт залишається досить травматичним захопленням.

Одні і ті ж рухи, будучи корисними для розвитку м'язів, негативно позначаються на стані суглобів і при неправильному підході можуть призвести до їх запалення.

Так як при їзді на велосипеді розвиваються досить великі швидкості, будь-яка нерівність на дорозі або секундна неуважність можуть призвести до падіння. Уникнути серйозних пошкоджень допоможе комплект захисту.

Ще одна небезпека полягає в швидкому зневодненні організму, тому початківцям спортсменам потрібно брати з собою в поїздку одну-дві фляги води.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 Підтримайте Prostoinfo.com! Become a Patron!Активний відпочинок

Схожі публікації