Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Щоденні 10 тисяч кроків - чи так вони потрібні


Ви намагаєтеся підтримувати себе у формі, ведете активний спосіб життя і ніколи не лягаєте спати, не пройшовши свої щоденні 10 тисяч кроків? Це відмінно, але чи впевнені ви, що треба ходити так багато?

10_tisyach_krokiv.jpg (94.96 Kb)

Медичний журналіст Майкл Мослі і професор Роб Коупленд з Університету Шеффілда Халлама провели невеликий експеримент, щоб з'ясувати, чи дійсно для підтримки форми нам треба проходити не менше 10 тисяч кроків.

Висновки, до яких прийшли дослідники, вас точно порадують.

. . . . .
. .

Учасників експерименту розділили на дві групи. Ті, хто потрапив в першу, щодня проходили 10 тисяч кроків. Учасникам же другої групи було запропоновано щодня здійснювати три невеликі прогулянки - приблизно в 1000 кроків кожна. Незважаючи на те, що учасники другої групи отримували менше навантаження, в результаті їх форма фізичної активності була більш ефективною.

Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)

«Вся справа в тому, що саме помірні навантаження в результаті приносять найбільшу користь, - прокоментував результати експерименту професор Коупленд. - Крім того, знайти час для тривалої прогулянки завжди складніше, ніж для трьох невеликих тренувань».Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Про здоров'я

Схожі публікації