Щоденні 10 тисяч кроків – чи так вони потрібні

Катерина

Updated on:

Ви намагаєтеся підтримувати себе у формі, ведете активний спосіб життя і ніколи не лягаєте спати, не пройшовши свої щоденні 10 тисяч кроків? Це відмінно, але чи впевнені ви, що треба ходити так багато?

10_tisyach_krokiv

Медичний журналіст Майкл Мослі і професор Роб Коупленд з Університету Шеффілда Халлама провели невеликий експеримент, щоб з’ясувати, чи дійсно для підтримки форми нам треба проходити не менше 10 тисяч кроків.

Висновки, до яких прийшли дослідники, вас точно порадують.

. . . . . . .

Учасників експерименту розділили на дві групи. Ті, хто потрапив в першу, щодня проходили 10 тисяч кроків. Учасникам же другої групи було запропоновано щодня здійснювати три невеликі прогулянки – приблизно в 1000 кроків кожна. Незважаючи на те, що учасники другої групи отримували менше навантаження, в результаті їх форма фізичної активності була більш ефективною.

Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)

«Вся справа в тому, що саме помірні навантаження в результаті приносять найбільшу користь, – прокоментував результати експерименту професор Коупленд. – Крім того, знайти час для тривалої прогулянки завжди складніше, ніж для трьох невеликих тренувань».