10 звичок для ідеального преса

Катерина

Updated on:

Крутишся біля дзеркала з думками про красивий животик, але не знаєш з чого почати? Ми підготували 10 щоденних звичок відомих фітнес-тренерів, які допоможуть тобі накачати омріяні кубики.

13_zvichok_idealnogo_presa

1) Міняй комплекс вправ

Людське тіло настільки досконале, що воно здатне звикнути до будь-якого навантаження. Досвідчені інструктори радять постійно міняти комплекс вправ – так ти не даси тілу звикнути до якогось певного виду навантаження і зможеш опрацювати всі м’язи.

2) Важлива якість, а не кількість

Часто виконуючи вправи на швидкість або намагаючись зробити якомога більше, ми забуваємо про техніку вправи. 100 неправильних повторень будуть менш ефективні для твоїх м’язів, ніж 20 технічних. Тому в битві якості проти кількості, перемогу здобуде якість.

3) Складні вуглеводи + нежирне м’ясо

Не варто виключати з раціону м’ясо, однак важливо вибрати правильні його сорти. Тим, хто мріє про ідеальний прес підійде куряче або індиче філе, а також пісна яловичина.

4) Відмовся від солі

Спортсмени знають, що перед змаганнями, для кращої фізичної форми, необхідно виключити з раціону сіль. Вона затримує в організмі воду, а тому не дає м’язам проявитися наповну. Постарайся зменшити споживання солі, а перед важливим заходом або походом на пляж можеш виключити її зовсім.

5) Більше кардіо

Для ідеальної фізичної форми мало виконувати тільки скручування і вправи на прес. Дуже важливі для тебе і кардіонавантаження: стрибки на скакалці, біг, аеробіка. Вони задіюють м’язи кора і тренують прес, покращуючи при цьому стан всіх м’язів тіла.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

6) Тренуйся регулярно

Тілу потрібно давати відпочити, але при цьому, для досягнення результату, тренування повинні бути регулярними і не рідше 3-4 разів на тиждень. Якщо у тебе немає можливості позайматися наповну, виконай хоча б кілька вправ і постій хвилину в планці.

7) Прискорюй обмін речовин

Для цього важливо не припиняти тренуватися і харчуватися 5-6 разів на день. Це допоможе розігнати метаболізм.

8) Багато води, овочів і фруктів

Волога необхідна нашому організму, щоб відчувати себе добре. Заповнювати водний баланс потрібно постійно, незалежно від сезону. 2-2,5 л чистої води в день повинні стати твоєю щоденною нормою.

13_zvichok_idealnogo_presa2

9) Вуглеводи на сніданок

Дієтологи довели, що кращий сніданок – вівсянка з фруктами або горіхами, тобто вуглеводи. Вона дарує запас сил і енергії на весь день, а також забезпечує почуття ситості на довгий час.

10) Щоденна планка

Якщо ти мрієш про прес, твоєю улюбленою вправою повинна стати планка. Виконуй її щодня, поступово збільшуючи час проведений в цьому положенні. Почати можна з однієї хвилини.