Як дівчині підтягнути руки домашніми тренуваннями

Катерина

Updated on:

Найпоширеніша омана – це робити вправи виключно для проблемної зони. В одному місці схуднути неможливо, організм сам вибирає, де йому позбуватися від жирового прошарку. Зазвичай ці місця визначаються генетично і відповідають типу фігури.

yak_pidtyanutiiiiruki

Програма тренувань для рук

1) Віджимання. Положення рук бажано міняти і експериментувати з навантаженням. Чим ближче розташовані кисті, тим більше працюють грудні і трицепс . Чим ширше, тим активніше включається спина і плечі.

2) Віджимання з упором ззаду. Замість гімнастичної лави використовується диван, стіл, все, на що можна спертися. При виконанні у верхній і нижній точці затримуватися по кілька секунд, щоб відчути роботу тіла.

3) Присідання. Це основа будь-якого фітнесу. Допомагає швидко схуднути і прийти в форму.

4) Планка. Змушує працювати квадріцепс, плечі, прес і стабілізатори спини. На початкових етапах в такій позі досить перебувати і кілька секунд.

5) Кардіо. Домашні тренування стануть ефективнішими, якщо доповнити їх кардіотренуванням. Пробіжка відразу після основного тренування допоможе закріпити результат і зміцнить серцево-судинну систему. Біг – це універсальний спосіб зберегти стрункість і здоров’я. Якщо зробити його інтервальним, то процес спалювання жирів буде відбуватися швидше. [/p]

6) Плавання. Приємний і корисний вид спорту, який розвиває спину, груди і руки, робить їх сильними і пружними. Допомагає не тільки забути про обвислі руки, а й про проблеми з хребтом.

Замість того, щоб зайнятися спортом і тренуваннями, які дають довгостроковий результат, дівчата часто вважають за краще голодувати. Сідають на всілякі божевільні дієти з раціоном з одного яблука і половинки яйця. Повністю знищують свій метаболізм, тому що організм уповільнює обмін речовин, коли йому не вистачає їжі.

План схуднути за три дні іноді спрацьовує і дозволяє влізти в улюблені джинси. Але є зворотний бік. При різкому схудненні починає обвисати шкіра, надаючи фігурі потворний вигляд. Тому все треба робити плавно, гармонійно поєднуючи харчування і тренування. Досить буде відмовитися від улюблених тортиків і фастфуду.

Біг, плавання, здорове харчування, помірні фізичні навантаження допоможуть м’язам рук завжди бути в тонусі.