Ефективне спорядження для занять вдома

Катерина

Updated on:

Ви прекрасно можете займатися вдома, але є один момент: в тренажерному залі багато обладнання і тренажерів, які допомагають робити ваше тренування більш різноманітним і ефективним. Але ви можете поступово купувати необхідне спорядження для домашніх тренувань.

rezinkitopdoma

Гантелі

Вони дозволяють виконувати всі ті вправи, які ти і так робиш вдома, але з більшим навантаженням. Ти відразу робиш вправу важчою, це дозволяє твоїм м’язам ставати міцнішими і більшими.

Найкраще взяти набір, наприклад, гантелі по 1.5 кг, по 3 кг і по 5-7 кг. Легкі можна використовувати для тренування рук, а з великими виконувати присідання, випади і так далі.

gantelitopdoma

Резинка для фітнесу

Зараз це справжній тренд. Напевно, ви бачили багато відео, де дівчатка використовують резинки для фітнесу, щоб ускладнити вправи на ноги. Здається на вигляд, що це не особливо допомагає. Насправді опір додає кілька кілограмів навантаження.

Ці резинки допоможуть тобі дуже сильно збільшити ефективність занять, а коштують вони недорого.

2rezinkatop

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

Фітбол

Єдина незручність – розміри фітболу, він займає багато місця. Але якщо говорити про його ефективність для тренування, то тут є досить переваг . Фітбол допоможе прокачати будь-яку групу м’язів – прес, спину, ноги, руки, груди.

Відрізняються фітболи за розміром, точніше по діаметру. 75 см, напевно, найбільш ходовий.

myachtopdoma