Міфи про тренування, які зменшують мотивацію

Катерина

Updated on:

Вважаєте, що постійні фізичні навантаження перетворять вас в накачану спортсменку, а жіночна талія і зовсім зникне після вправ на прес? Тоді ця стаття буде вам цікава, адже тут зібрані найцікавіші міфи.

mifi_pro_trenuvannya

Якщо постійно займатися в тренажерному залі, то можна перетворитися в качка

Існує думка, що тренажерний зал – це заклад, де звичайна людина перетворюється в качка. Щоб стати бодібілдером, потрібно поєднувати фізичні навантаження зі здоровим харчуванням. Зайва вага ніколи не перетвориться в могутні м’язи. Також м’язова маса додасться тільки в тому випадку, якщо дотримуватися правильної дієти. Крім того, жінкам часто заважає дефіцит тестостерону, так як саме цей гормон сприяє зміцненню м’язів.

Планка провокує розширення вен на руках

На опуклість вен зазвичай впливає надлишок підшкірного жиру і рідина, що є в організмі. Що стосується спортсменів, то їх вени стають помітними після сушки (період посилених тренувань, що супроводжується аеробними навантаженнями). Також велике значення має генетика, яка обов’язково нагадає про себе, якщо різко скинути вагу.

mifplanka

Біг негативно впливає на суглоби

Навантаження на коліна можна мінімізувати, якщо застосовувати спеціальну техніку бігу. З поверхнею повинна взаємодіяти тільки верхня частина стопи. Намагайтеся уникати вертикальних коливань тіла, рухаючись строго в заданому напрямку. Біг на носках небезпечний для здоров’я. Прес слід напружити, а інші м’язи розслабити.

Бігові тренування краще починати з розминки. Оптимальний варіант для людей із зайвою вагою і новачків – швидка ходьба. Роль своєрідного орієнтиру повинен виконувати ваш пульс, особливо при поступовому збільшенні навантажень. Критичний показник, який краще не перевищувати, це 140 ударів в хвилину.

Обсяг плечей збільшується через плавання

Майбутні плавці шукають собі наставника, починаючи з раннього дитинства. Як правило, відбираючи потенційних кандидатів, тренер звертає увагу, зокрема, на розмір плечей. Далі маленькі чемпіони починають посилено тренуватися, а їх організм поступово розвивається, що позначається і на плечах. Але не варто забувати, що спортсмени пропливають як мінімум 10 кілометрів за день.