5 найкращих сайтів для занять йогою вдома

anna

Updated on:

5-naikraszih-bezkoshtovnih-ta-platnih-onlain-trenuvan-iogoyu

Ви хочете займатись йогою, але студія занять знаходиться в іншому кінці міста? Можливо, ви просто не встигаєте на тренування по розкладу? Не панікуйте ми відібрали найкращі 5 платформ де ви знайдете все та навіть більше для домашніх занять йогою, тому беріть свій килимок, перевірте підключення до інтернету і вперед.

: тут ви знайдете літературу, підручники та повні уроки йоги. Даний сайт функціонує за рахунок пожертвувань його користувачів.

. . . . .

: Цей сайт пропонує різні відео-йоги. Ви можете придбати преміум-членство лише за 67,50 доларів США на рік.

: Ця студія йоги ідеально підходить для більш професійних занять йогою. Нові тренування виходять кожного понеділка і тривають від 45 хвилин до години.

Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт

: Цей сайт пропонує широкий спектр уроків йоги. На ньому ви можете знайти підручники про те, як освоїти йогу. Для того, щоб спробувати чи підходять вам заняття, які пропонуються надається 30-ти денне безкоштовне користування. Окрім вашого членства, ви отримуєте персональні консультації щодо цілей, тренувань і т.д.

: Отримайте доступ до більш ніж 1000 тренувань, записаних напередодні в студії йоги в Санта-Моніці. Ви можете протестувати та скористатись сайтом безкоштовно протягом 15 днів, в подальшому тренування обійдуться вам в 18 доларів на місяць.