Простий елемент, який зробить будь-яке тренування легким та ефективним

anna

Updated on:

element-yakii-zrobit-bud-yake-trenuvannya-prostim-ta-efektivnim

Багато людей починають свої заняття спортом тут же – закінчують їх, оскільки в них бракує мотивації. Дослідники довели, що є один елемент, який за відсутністю мотивації робить тренування легким та ефективним.

На думку австралійського експерта з ожиріння, доктора Ніка Фуллер для полегшення занять спортом потрібно одягнути навушники. Дослідження показують, що прослуховування музики поліпшує настрій та сприяє кращому та інтенсивнішому тренуванню.

. . . .

Згадайте емоції, які виникають при прослуховуванні улюбленої пісні. В більшості ці емоції є позитивними і надають людині впевненості. Коли ви ідете в тренажерний зал переконайтесь, що у вашому плейлисті музика з оптимістичним настоєм і тоді ваше тренування пройде для вас легко та швидко. Також музика допомагає зосередитись. Звучання музики в навушниках допомагає усунути шум, який відволікає під час тренування і перенести вас у свій, інший світ.

1element-yakii-zrobit-bud-yake-trenuvannya-prostim-ta-efektivnim

Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт

Музика допоможе вам перейти рамки, які ви собі ставите в тренуваннях. Мабуть вам знайомий випадок, коли на біговій доріжці здається, що вже ось-ось і ви готові здатись, проте музика в навушниках задає такий темп та настрій, який ладний протримати вас.

. .

Ще однією причиною включити музику під час тренувань є те, що ви можете привести себе в форму не думаючи про це. Прогулянка парком, сходження по сходах, ходьба по вулиці буде приносити вам користь, про яку ви не підозрюєте.