Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Простий елемент, який зробить будь-яке тренування легким та ефективним


element-yakii-zrobit-bud-yake-trenuvannya-prostim-ta-efektivnim.jpg (52.11 Kb)

Багато людей починають свої заняття спортом тут же - закінчують їх, оскільки в них бракує мотивації. Дослідники довели, що є один елемент, який за відсутністю мотивації робить тренування легким та ефективним.

На думку австралійського експерта з ожиріння, доктора Ніка Фуллер для полегшення занять спортом потрібно одягнути навушники. Дослідження показують, що прослуховування музики поліпшує настрій та сприяє кращому та інтенсивнішому тренуванню.

. . .
.

Згадайте емоції, які виникають при прослуховуванні улюбленої пісні. В більшості ці емоції є позитивними і надають людині впевненості. Коли ви ідете в тренажерний зал переконайтесь, що у вашому плейлисті музика з оптимістичним настоєм і тоді ваше тренування пройде для вас легко та швидко. Також музика допомагає зосередитись. Звучання музики в навушниках допомагає усунути шум, який відволікає під час тренування і перенести вас у свій, інший світ.

1element-yakii-zrobit-bud-yake-trenuvannya-prostim-ta-efektivnim.jpg (1.79 Kb)

Читайте також: Street workout - молодіжний вуличний спорт

Музика допоможе вам перейти рамки, які ви собі ставите в тренуваннях. Мабуть вам знайомий випадок, коли на біговій доріжці здається, що вже ось-ось і ви готові здатись, проте музика в навушниках задає такий темп та настрій, який ладний протримати вас.

. .

Ще однією причиною включити музику під час тренувань є те, що ви можете привести себе в форму не думаючи про це. Прогулянка парком, сходження по сходах, ходьба по вулиці буде приносити вам користь, про яку ви не підозрюєте.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 Підтримайте Prostoinfo.com! Become a Patron!Фітнес

Схожі публікації