8 ПРИЧИН ВІДСУТНОСТІ ПРЕСА

Катерина

Updated on:

Мабуть кожна дівчина прагне мати стрункий, підтягнутий животик. Так само хлопці хочуть хизуватися на пляжі своїм підкачаним рельєфним пресом. Ми пропонуємо вам ознайомитися з найтиповішими причинами, які заважають вам накачати прес.

chomunemapresu

Причина № 1

Вам просто не вистачає м’язів. Чим більші ваші м’язи, тим через більший відсоток жиру вони будуть видні.

Причина № 2

Ви генетично схильні накопичувати більшу кількість жиру на животі. Навіть якщо на руках і ногах у вас хороший рельєф, прес може бути слабо видно. Але це не страшно, вам просто потрібно більше часу для досягнення мети.

Причина № 3

Ви п’єте недостатньо води. Організм буде затримувати воду при недостатньому споживанні. Випивайте 10 склянок води і відмовтеся від солі. Зміни настануть протягом 2-3 днів.

Причина № 4

Ви недостатньо спите. Нестача сну приводить до підвищення кортизолу, а він в свою чергу заохочує накопичення жиру.

Причина № 5

Вам потрібно більше вуглеводів. Низьковуглеводні дієти корисні для спалювання жиру, але довгострокова відмова від вуглеводів сильно уповільнює метаболізм. Щоб цього уникнути, раз в тиждень робіть вуглеводне завантаження.

Причина № 6

Ви надто зосереджені на пресі. Нескінченні вправи на прес не прискорюють прогрес. М’язи живота надто малі і спалюють мало калорій. Зосередьтеся краще на присіданнях.

Причина № 7

У вас слабкий черевний контроль. Напружуйте свій прес не тільки на тренуванні. Тримайте м’язи підтягнутими протягом дня, з часом це увійде в звичку.

Причина № 8

Високий рівень стресу також сприяє викиду кортизолу. Намагайтеся уникати стресових ситуацій.