Помилки після тренування, через які ви повнієте

Катерина

Updated on:

Якщо ви регулярно відвідуєте спортзал, але при цьому не бачите результатів – проаналізуйте свої звичайні дії по закінченню тренування. Можливо, ви робите одну з найпоширеніших помилок. Саме ця помилка в кінцевому підсумку може зводити нанівець всі ваші зусилля в боротьбі із зайвими кілограмами.

pomilkipislya

– Для вас тренування – це подвиг, який заслуговує на нагороди

Отже, тренування завершене, наскрізь промоклий одяг скинутий, ви зголодніли і починаєте з інтересом поглядати на шматок пирога, що лежить на вашій кухні. Безумовно, маленькі поблажки – це добре. Вони підвищують вашу мотивацію і допомагають не допускати серйозних зривів.

Але все ж не варто використовувати тренування в якості виправдання вживання нездорової їжі. Така поведінка точно не дасть вам отримати результатів в зниженні ваги. Те, що ви тільки що спалили 300 калорій, не означає, що після тренування ви можете з’їсти в два рази більше.

– Ви пропускаєте розтяжку

Ви можете думати, що розтяжка – це марна трата часу, але регулярне нехтування розтяжкою після тренування підвищує ризик отримання травми під час занять. Травми можуть серйозно перешкодити вам скинути вагу, і надовго відлучити вас від тренажерного залу.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

– Ви перебільшуєте зі спортивними напоями

Солодкі спортивні напої допоможуть вам відновити електролітний баланс в організмі. Але якщо ваше тренування було надто коротким, то отримання зайвих калорій вам абсолютно ні до чого. Залиште спортивні напої або кокосове молоко до інтенсивних тренувань, тривалістю більше години або на випадок спекотної погоди. А якщо просто захотілося освіжитися – випийте кілька ковтків чистої води.

– Ви виправдовуєте пропуски тренувань

Тренування в понеділок було настільки тяжким, що ви вважаєте, що можете не давати навантаження своїм ниючим м’язам аж до початку наступного тижня. Це не найкраща ідея, якщо ви хочете побачити, як стрілка вагів повзе вниз. Переконайтеся, що ви присвячуєте тренуванням не менше п’яти годин на тиждень – це вірний шлях до зниження ваги.

– Ви довго не приймаєте їжу після тренування

Прийом їжі після тренування грає вирішальну роль у відновленні м’язів. Чим більше у вас м’язової маси, тим вища швидкість метаболізму. Перевірте, чи містить ваш перекус достатню кількість білка і вуглеводів.

– Ваші тренування носять епізодичний характер

Ви повинні подякувати собі, якщо добре потренувалися зараз, але нехай ваша впевненість в тому, що ви і так виклалися на повну , не завадить вам запланувати наступне тренування. Ви обов’язково побачите прогрес, якщо будете займатися регулярно кілька разів на тиждень.