Чи можна дитині займатися фітнесом

Катерина

Updated on:

Дуже добре знайома ситуація, коли, дивлячись на себе в дзеркало, раптом починаєш розуміти, що де-не-де з’явився зайвий жирок, та й животик б треба підтягнути. Але справа в тому, що ж не тільки у дорослих, але і у дітей виникають проблеми із зайвою вагою і для них подібні речі ще більш актуальні.

dityachiifitnes1

Організм дитини тільки розвивається і жирові відкладення вкрай негативно позначаються на загальному стані, тому батькам є сенс заздалегідь потурбуватися про те, щоб у їхніх дітей було регулярне фізичне навантаження, і не було ніякого жиру, або животика.

. . . . . . . .

Переваги дитячого фітнесу

Можна примушувати дитину робити вправи вдома, але для цього потрібно знати, які з них дійсно корисні і принесуть користь. Тому краще віддати дитину до досвідченого тренера з фітнесу, який має набагато краще уявлення про те, що ж дійсно корисно для дитини. Дитячий фітнес взагалі зараз стає все більш популярним, і мода нам нього прийшла до нас з Європи. Заняття дитячим фітнесом можуть проходити не тільки в спортивних залах, а й в школі танців.

dityachiifitnes

Розробляючи програму занять, досвідчені тренери враховують не тільки вік і фізичні здібності дитини, але і його індивідуальні особливості, що дозволять надати позитивний поштовх, але при цьому і не нашкодять малюкові. Дуже важливо і те, що більшість занять проходить в ігровій формі і дитині це дійсно цікаво.

Естафети та конкурси, які проводить дитячий фітнес-тренер, сприяють підвищенню інтересу до процесу і діти дуже люблять займатися в подібних групах. Якщо порівнювати дитячий фітнес та спортивні заняття в секціях, то, звичайно ж, в першому випадку набагато нижча ймовірність отримання травм, та й фізичні навантаження розподіляються таким чином, щоб дитина не відчував дискомфорту.