Цікаві факти про сідниці

Катерина

Updated on:

Сідниці утворюються трьома парними сідничними м’язами: малими, середніми і великими. Під час тренувань слід опрацьовувати великий сідничний м’яз, оскільки саме він відповідає за розмір сідниць і їх опуклість.

faktisidici

Великі сідничні м’язи прокачуються базовими вправами. До базових вправ відносять ті, які задіюють велику кількість суглобів. Хоча такі вправи і складні, але ефективні. Базовими вправами для сідниць є випади і присідання.

. .

Від бігу сідниці НЕ накачуються. Кардіо, в тому числі і біг, не збільшують розмір сідниць, а лише підтягують тіло і допомагають скинути зайву вагу.

Жир і красиві сідниці не сумісні. Для формування красивих сідниць важливі не тільки тренування, але і правильне харчування.

Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт

Сідниці ростуть від солодкого. Але збільшується не м’язова маса, а кількість жиру. З цієї причини від вживання швидких вуглеводів краще відмовитися.

Порушення режиму позначається на сідницях. Навіть дієтологи стверджують, що іноді можна послабити режим харчування. Однак кожне послаблення відсуває досягнення мети все далі і далі.

Постава і сідниці взаємопов’язані. Згорблена спина приховує красу сідниць, а ось розвинені сідничні м’язи навпаки допомагають тримати спину прямо. Не забувайте про тренування спини, щоб таз НЕ відсовувався вперед.

Сідниці не стають стрункішими від обгортань. Обгортання виводять тільки вологу з організму, але не жир. З цієї причини, щоб позбутися від жирової тканини, необхідно регулярно тренуватися і вживати тільки здорову їжу.