Як тренуватися для схуднення

Катерина

Updated on:

Будь-яка фізична активність дозволяє витрачати калорії, але не будь-яке тренування допоможе схуднути. Якщо метою твоїх занять є схуднення, то потрібно внести кілька змін в тренування.

trenuvatisya_i_hud

Якісна розминка. Розминка корисна і з точки зору схуднення. Тіло починає витрачати калорії вже під час розминки, при цьому ти не втомлюєшся, тому що не зазнаєш інтенсивних навантажень. Після розминки тіло буде готове до тренування, ти зможеш займатися спортом довше і ефективніше, витрачати більше калорій.

Інтервальний режим кардіо. Інтервальне кардіо дозволяє витратити більше калорій, ніж при рівномірних навантаженнях. Наприклад, при використанні бігової доріжки потрібно прискорюватися і бігти на максимальній швидкості протягом 30 секунд, потім знижувати темп і наступні 30 секунд бігти помалу. Така ж техніка може бути застосована для велотренажера і еліпса.

Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт

Збільшення ваги. Рівень навантажень і кількість витрачених калорій залежать від ваги устаткування для силового тренінгу. Для того, щоб запустити активний процес схуднення, потрібно збільшити звичну вагу для верхньої частини тіла на 5-10%, для нижньої частини тіла – на 10-15%. Збільшення ваги має відбуватися в міру адаптації тіла до навантажень, зазвичай вагу збільшують щотижня. При цьому вага обладнання повинна дозволяти робити вправу правильно, неправильна техніка призводить до травм.

. .

Харчування і питний режим. Для того, щоб худнути, потрібно їсти якомога більше білка. Для схуднення важливий питний режим, потрібно дуже багато пити, особливо на тренуваннях. Вода підтримує швидкість обмінних процесів і прискорює виведення продуктів розпаду жирів.