Фітнес вдома: правильно та ефективно

DaydreamerGreen

Updated on:

Ви, напевно, вже оцінили переваги домашнього фітнесу і хочете скоріше почати. Але пам’ятайте, щоб отримати від занять максимальну користь, необхідно знати певні правила. Чи не хочемо ж ми витрачати свій час і сили даремно, правильно? Давайте зупинимося на найбільш важливих моментах, знаючи які, ви швидко досягнете відчутних результатів.

fitness_vdoma_1

. . . . .

  1. Перед початком заняття фітнесом слід обов’язково зробити розминку. Вона не тільки нас правильно налаштує, але і розігріє тіло і додасть йому гнучкість, тому що чим з більшою амплітудою ми будемо виконувати основні рухи, тим ефективніше буде наше заняття. Після заняття дуже бажано робити розтяжку. Варіант розминки подивіться на відео.
  2. При виконанні вправ м’язи повинні бути максимально напружені. Ви повинні відчувати те місце, яке ви качаєте. При чому, його відчувати потрібно на всіх етапах виконання вправи, тобто і при згинанні і при розгинанні певної частини тіла. Якщо ви втомилися і не можете більше якісно виконувати вправу, залишайте її та переходите до наступної.
  3. Під час заняття фітнесом у вас має бути правильне дихання. Не можна його затримувати. Вдихати треба носом, а видихати ротом на найважчій частині вправи.
  4. Якщо ви відчуваєте біль під час виконання вправ – знайте, ви на вірному шляху. Однак слід відрізняти корисну біль від небезпечної. Небезпечна біль може проявлятися як судоми або виникати в тих місцях, які ви не тренуєте. В цьому випадку потрібно припинити виконувати вправу, помасажувати частина тіла, яка болить і спробуйте зрозуміти чому це сталося, можливо ви неправильно виконували той чи інший рух.
  5. Починайте заняття фітнесом не менш ніж через 1-2 години після прийому їжі.
  6. Намагайтеся дотримуватися правильного харчування.
  7. Пийте достатньо води.

Тепер ви знаєте, як правильно займатися домашнім фітнесом, щоб витягти з тренувань максимум користі, тому можете сміливо переходити до вибору фітнес-вправ на нашому сайті. Радимо вам пройтись по відео.