Гімнастика проти целюліту для внутрішньої сторони ніг

Катерина

Updated on:

Результатом неправильного харчування, сидячої роботи і неактивного способу життя є відкладання зайвого підшкірного жиру, формуючи целюлітні утворення. Вони можуть з’явитися будь-де: в області живота, на стегнах і у верхніх частинах ніг. Пропонуємо вам ознайомитися з гімнастикою проти целюліту для внутрішньої сторони ніг.

gmnastikaproticel

Вправи проти целюліту

Вправа 1. Відведення ноги стоячи. Встаньте перед стіною і зіпріться обома руками. Стоячи на лівій нозі, праву підніміть і повільно ведіть її перед собою вліво і назад. Обидві ноги злегка зігнуті в коліні. Виконайте вправу на іншу ногу.

Вправа 2. Відведення ноги лежачи. Ляжте набік, голова на витягнутій руці. Покладіть одну ногу на подушку або м’яч. Повільно підніміть другу ногу і знову опустіть. Те ж саме виконайте на іншу ногу.

Вправа 3. Стискаємо м’яч. Ляжте зручно на спину і підтягніть обидва коліна до корпусу. Затисніть колінами м’яч (його можна замінити, наприклад, рулоном туалетного паперу), порахуйте до 10. Розслабте ноги. Виконайте 3-4 повторення.

Вправа 4. У положенні лежачи на спині витягніть ноги вгору, м’яч затиснутий між стопами. Потяніть п’яти вгору і затисніть м’яч п’ятами. Знову порахуйте до 10. Виконайте 3-4 повторення.